Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic

Wybierając miejsce naszej działaności, dobierając zespół czy planując wygląd wnętrz zawsze stawialiśmy na takie rozwiązania, które pozwolą nam się wyróżnić na rynku w branży medycyny estetycznej, kosmetologii czy podologii. Wysoka jakość obsługi i usług to nasze priorytety, więc kiedy pojawiła się kolejna możliwość rozwoju, która pozwoli nam utrzymać wysoki poziom powiedzieliśmy jednogłośnie : „TAK!”

CERTYFIKACJA SUS 2.0 w DEKRA

Enigmatyczna nazwa, prawda? Dla nas również była to zupełna nowość , jednak z czasem poznaliśmy zalety Polskiej Izby Firm Szkoleniowych DEKRA Certyfikation, która jakojedyna w Polsce certyfikuje firmy szkoleniowo-doradcze według standardu SUS 2.0. Zacznijmy jednak od początku.

SALA SZKOLENIOWA – SZCZECIN

Tworząc Natural Skin Clinic w dużej mierze skupiliśmy się na miejscu, które da nam możliwość organizacji spotkań biznesowych, konferencji, wykładów i szkoleń. Tuż po zakończeniu prac wykończeniowych, wyposażyliśmy salę w duży stół, krzesła, rzutnik, ekran i rolety zaciemniające. Ostateczny efekt chyba przerósł nasze oczekiwania –sala prezentowała się rewelacyjnie. To był czas na zaplanowanie współpracy, a zaintersowanie salą było dla nas kolejnym, miłym zaskoczeniem. W krótkim czasie uzyskaliśmy status niepublicznej placówki szkoleniowej i własnie w tym czasie pojawił się kolejny pomysł na rozwój tego miejsca…

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH I 80% DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ

Zdobycie certyfikacji SUS 2.0 było nie lada wyzwaniem, jednak z dumą możemy stwierdzić : „TAK, UDAŁO SIĘ”. Spełniliśmy wszystkie wymagania i zgodnie ze standardami wpisując się w kryteria jakości jako firma świadcząca usługi rozwojowe i szkoleniowe z najwyższymi kompetencjami kadry oraz organizacji i logistyki usług. Tym sposobem uzyskaliśmy również rejestrację w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Dało nam to możliwość propozycji naszym klientom usług z dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Regionalnych programów Operacyjnych. Już niedługo poznasz listę szkoleń z których możesz skorzystać z dofinansowaniem do 80%.