Botox / Toksyna botulinowa

Botox jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów leczenia medycyny estetycznej. Białko produkowane przez bakterię Clostridum botulinum, zapobiega uwalnianiu się acetylocholiny w miejscu połączenia nerwowo-mięśniowego – głównej przyczyny zmarszczek mimicznych.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg wykonywany w celu zniwelowania zmarszczek i zredukowania efektów procesu starzenia. Dotyczy to przede wszystkim osób, którzy mają widoczne zmarszczki mimiczne.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu wstrzykuje się toksynę botulinową w wybrane miejsca – na twarz lub szyję pacjenta. Ta metoda jest minimalnie inwazyjna. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po zakończeniu leczenia pacjenci jedynie powinni unikać wysiłku fizycznego i zmian ciśnienia – na przykład nie powinni w tym dniu podróżować samolotem. Efekty widać po kilku dniach i w zależności od stanu skóry, efekt utrzymuje się do 6 miesięcy. Leczenie można powtarzać co kilka miesięcy.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Przeciwwskazaniami są: alergia na białko, ciąża i karmienie piersią, problemy z przewodnictwem nerwowo-mięśniowym, aktywne zapalenie skóry, rak, stosowanie leków rozrzedzających krew, niektóre choroby przewlekłe oraz choroby autoimmunologiczne – aktywne lub w stanie remisji.

Botox / Toksyna botulinowa - cennik

ZabiegCena

Lwia zmarszczka

400 zł

Zmarszczki poprzeczne czoła

400 zł

Kurze łapki

450 zł

Toksyna botulinowa - 3 okolice

850 zł

Toksyna botulinowa - 2 okolice

650 zł

Bruksizm

700 zł

Migrena

2000 zł

Nadpotliwość - pachy

1300 zł

Nadpotliwość - dłonie

1300 zł

Nadpotliwość - stopy

1300 zł

Aktualności

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic
2020/04/06

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic

Zdobycie certyfikacji SUS 2.0 było nie lada wyzwaniem, jednak z dumą możemy stwierdzić : „TAK, UDAŁO SIĘ”. Spełniliśmy wszystkie wymagania i zgodnie ze standardami wpisując się w kryteria jakości jako firma świadcząca usługi rozwojowe i szkoleniowe z najwyższymi kompetencjami kadry oraz organizacji i logistyki usług. Tym sposobem uzyskaliśmy równie