jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów leczenia medycyny estetycznej. Białko produkowane przez bakterię Clostridum botulinum, zapobiega uwalnianiu się acetylocholiny w miejscu połączenia nerwowo-mięśniowego – głównej przyczyny zmarszczek mimicznych.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg wykonywany w celu zniwelowania zmarszczek i zredukowania efektów procesu starzenia. Dotyczy to przede wszystkim osób, którzy mają widoczne zmarszczki mimiczne.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu wstrzykuje się w wybrane miejsca – na twarz lub szyję pacjenta. Ta metoda jest minimalnie inwazyjna. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po zakończeniu leczenia pacjenci jedynie powinni unikać wysiłku fizycznego i zmian ciśnienia ? na przykład nie powinni w tym dniu podróżować samolotem. Efekty widać po kilku dniach i w zależności od stanu skóry, efekt utrzymuje się do 6 miesięcy. Leczenie można powtarzać co kilka miesięcy.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Przeciwwskazaniami są: alergia na białko, ciąża i karmienie piersią, problemy z przewodnictwem nerwowo-mięśniowym, aktywne zapalenie skóry, rak, stosowanie leków rozrzedzających krew, niektóre choroby przewlekłe oraz choroby autoimmunologiczne – aktywne lub w stanie remisji.

ZabiegCena

Lwia zmarszczka

550 zł

Zmarszczki poprzeczne czoła

550 zł

Kurze łapki

600 zł

- 3 okolice

1000 zł

- 2 okolice

800 zł

Bruksizm

800 zł

Uśmiech dziąsłowy

400-500 zł

Migrena

2300 zł

Nadpotliwość - pachy

1800 zł

Nadpotliwość - dłonie

1800 zł

Nadpotliwość - stopy

1800 zł

Aktualności

Makijaż permanentny brwi
2020/11/16

Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi? Obejrzyj materiał, który przybliży Ci cały proces - od rysunku wstępnego po pigmentację ?


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ