PQ Age

Zupełnie nowa formuła peelingu chemicznego jest kompilacją TCA, kwasu migdałowego i kojowego. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry. Dzięki zawartości koenzymu Q10 zyskujemy dodatkowe działanie regenerujące i odmładzające. Innowacyjność peelingu chroni powierzchnie skóry właściwej zapewniając jedynie głęboką stymulację. Produkt jest zarejestrowanym wyrobem medycznym, a wyjątkowy skład umożliwia stosowanie go przez cały rok.
Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg ma zastosowanie w biorewitalizacji skóry, rewitalizacji tkanek, usuwaniu niedoskonałości nawet dla skór wrażliwych. Wskazaniami do zabiegu są:
-zaskórniki
-przebarwienia
-trądzik
-wyrównanie kolorytu
-poprawa napięcia skóry

Na czym polega zabieg?

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany kilkukrotnie, warstwowo. Podczas, ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się. Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczna poprawa napięcia i nawilżenia skóry. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu zabieg powinien być powtarzany co 10-14 dni. Zalecana jest seria 3 zabiegów.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Każdy zabieg jest poprzedzony bezpłatną konsultacją kosmetologiczną, podczas której oceniamy stan skóry i dobieramy odpowiedni rodzaj peelingu. Przeciwwskazaniem do jego wykonania są:
-podrażniona skóra
-uczulenie na zawarte składniki
-ciąża i karmienie piersią
-aktywna opryszczka
-oparzenia posłoneczne
-łuszczyca

 

PQ Age - cennik

Zabieg1 zabieg

PQ Age

350 zł

PQ AGE z masażem liftingującym

450 zł

PQ Age + Dermapen (twarz)

800 zł

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ