PQ Age

Zupełnie nowa formuła peelingu chemicznego jest kompilacją TCA, kwasu migdałowego i kojowego. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry. Dzięki zawartości koenzymu Q10 zyskujemy dodatkowe działanie regenerujące i odmładzające. Innowacyjność peelingu chroni powierzchnie skóry właściwej zapewniając jedynie głęboką stymulację. Produkt jest zarejestrowanym wyrobem medycznym, a wyjątkowy skład umożliwia stosowanie go przez cały rok.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg ma zastosowanie w biorewitalizacji skóry, rewitalizacji tkanek, usuwaniu niedoskonałości nawet dla skór wrażliwych. Wskazaniami do zabiegu są:
-zaskórniki
-przebarwienia
-trądzik
-wyrównanie kolorytu
-poprawa napięcia skóry

Na czym polega zabieg?

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany kilkukrotnie, warstwowo. Podczas, ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się. Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczna poprawa napięcia i nawilżenia skóry. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu zabieg powinien być powtarzany co 10-14 dni. Zalecana jest seria 3 zabiegów.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Każdy zabieg jest poprzedzony bezpłatną konsultacją kosmetologiczną, podczas której oceniamy stan skóry i dobieramy odpowiedni rodzaj peelingu. Przeciwwskazaniem do jego wykonania są:
-podrażniona skóra
-uczulenie na zawarte składniki
-ciąża i karmienie piersią
-aktywna opryszczka
-oparzenia posłoneczne
-łuszczyca

 

PQ Age - cennik

Zabieg1 zabieg3 zabiegi

PQ Age

250 zł

600 zł

Aktualności

Laser pikosekundowy, czyli najsilniejsza technologia laserowa w Natural Skin Clinic
2020/10/06

Laser pikosekundowy, czyli najsilniejsza technologia laserowa w Natural Skin Clinic

Jak pozbyć się niechcianego tatuażu, koszmarnego makijażu permanentnego, nieestetycznych przebarwień czy blizn? Zobacz zabiegi laserem pikosekundowym Picocare 450 w Natural Skin Clinic w Szczecinie oraz posłuchaj opinii naszych lekarzy medycyny estetycznej.