Szkolenie z dofinansowaniem makijaż permanentny Szczecin

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z makijażu permanentnego. To indywidualny kurs podstawowy prowadzony przez doświadczonego szkoleniowca, linergistkę i wizażystkę posiadającą liczne certyfikaty. Szkolenie trwa 5 dni, a w jego trakcie uczestnicy zapoznają się z metodą wykonywania makijażu permanentnego brwi, kresek oraz ust.

Czytaj więcej

Przebieg szkolenia z makijażu permanentnego

Kurs obejmuje część teoretyczną, w trakcie której szkoleniowiec przybliża uczestnikom tajniki zabiegu. Poza wykładem odbywa się pokaz na żywej modelce oraz ćwiczenia pod okiem trenerki. Osoby biorące udział w szkoleniu pracują na szablonach i lateksie, nauczą się również techniki projektowania brwi (tzw. mapping).

Ostatni etap to część praktyczna z modelkami, podczas której wykonującym zadania cały czas towarzyszy szkoleniowiec. Pod jego nadzorem ćwiczą nowo nabyte umiejętności.

Szkolenie z dofinansowaniem makijaż permanentny

Kurs wyróżnia się nowatorskim charakterem ze względu na stosowaną w nim metodologię. Zabieg, którego uczą się członkowie szkolenia, podobnie jak poprzedzające go wyznaczanie punktów rysunku, wykonuje się innowacyjnymi technikami. Prócz tego zajęcia opierają się na autorskich skryptach szkoleniowych.

Uzupełnieniem kursu jest przedstawienie protokołów zabiegowych. Uczestnicy zdobywają wiedzę na temat przygotowywania klienta do procedury, przeprowadzania z nim wywiadu oraz dokumentacji zabiegu. Ponadto będą umieć nakładać znieczulenie, a także znać przebieg procesu pigmentacji.

Profesjonalny kurs makijażu permanentnego

Miejsce szkolenia to Szczecin. Kurs odbywa się w Natural Skin Clinic, gabinecie kosmetycznym zlokalizowanym w biurowcu Fabryka II (Fabryka Stoewera), w granicach dzielnicy Niebuszewo-Bolinko. To świetnie skomunikowany rejon, do którego łatwo dojechać z dowolnego punktu miasta.

Osoby zainteresowane zapisaniem się na szkolenie powinny wpłacić zadatek, aby zagwarantować sobie miejsce na liście. Pozostałą kwotę należy opłacić w dniu kursu, na miejscu. Bardzo prosimy pamiętać o zabraniu obuwia zmiennego oraz ochronnego uniformu.

Gorąco zachęcamy do udziału w szkoleniu.

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ