O nas

Natural Skin Clinic to Twoja naturalna strefa piękna. W klimatycznych wnętrzach, przeprowadzamy profesjonalne zabiegi zaawansowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej. W bogatej ofercie mamy zabiegi z wykorzystaniem laserów, podciśnienia, ultradźwięków i mikropigmentacji. Pomagamy wydobyć naturalne piękno, bazując na światowej klasy urządzeniach oraz ekologicznych preparatach bezpiecznych dla skóry i środowiska. Oprócz konwencjonalnych metod terapii stosujemy te najbardziej nowoczesne, które dopiero pojawiają się na polskim rynku. Naszą ambicją, jest dążenie do naturalnego piękna, które trzeba tylko odpowiednio wyeksponować.

dr n. med. Łukasz Kozak

dr n. med. Łukasz Kozak

lekarz medycyny estetycznej

Specjalista z 13-letnim doświadczeniem. Tytuł doktora nauk medycznych zdobył podczas studiów w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Ukończył również Studia Podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym o kierunku Medycyna Estetyczna Twarzy. Od wielu lat z zainteresowaniem śledzi nowości w medycynie estetycznej i stomatologicznej. Praca w zawodzie jest jego pasją, a energia, jaką czerpie od swoich pacjentów daje mu ogromne spełnienie i potwierdzenie ogromnych umiejętności. Efekty zabiegów przekładają się na pozytywne opinie wśród pacjentów z regionu, jak również z zagranicy. Pełen empatii, wsłuchujący się w potrzeby pacjentów. Specjalista w klasycznych terapiach z wykorzystaniem znanych technologii.  Ceni również niekonwencjonalne metody leczenia, nieustannie dążąc do poprawy urody, a przede wszystkim samopoczucia pacjentek.

dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross

dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross

lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W ostatnim czasie ukończyła również Studia Podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym o kierunku Medycyna Estetyczna Twarzy. Swoje doświadczenie buduje od lat,zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jej zawodowa pasja to nowe technologie i łączenie medycyny estetycznej ze stomatologią. W jej gabinecie odnajdziesz uśmiech, ciepło, a przede wszystkim wiedzę i profesjonalizm.

Lek. Ewa Jasiewicz- Gondyk

Lek. Ewa Jasiewicz- Gondyk

specjalista dermatologii i wenerologii, trycholog medyczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Specjalizację z Dermatologii i Wenerologii odbyła w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej dla Lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę dotyczącą chorób skóry oraz zagadnienia dermatoskopii zmian skórnych, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych.

Małgorzata Jaz

Małgorzata Jaz

kosmetolog, linergistka

Ekspert w dziedzinie makijażu permanentnego i wizażu. Oferuje najwyższy poziom jakości makijażu permanentnego brwi, ust oraz okolic oczu. Wiedzę zdobywała podczas studiów w kierunku kosmetologii oraz międzynarodowych szkoleniach z zakresu makijażu permanentnego. Pracuje na najwyższej jakości narzędziach i środkach do pigmentacji. Ma bogate doświadczenie w zakresie mikropigmentacji. Jako jedna z nielicznych ekspertek w kraju, wykonuje mikropigmentację skóry głowy, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Skutecznie rozwiązuje problemy osób, które dotknął problem całkowitej lub częściowej utraty włosów. Prowadzi szkolenia i warsztaty makijażu permanentnego, przekazując swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem. W swojej karierze miała przyjemność pracować z najlepszymi makijażystkami przy produkcjach programów telewizyjnych i wydarzeniach muzycznych, takich jak Taniec z gwiazdami, Opole, Lato Radia Zet i Dwójki.

lek. Katarzyna Rosińska

lek. Katarzyna Rosińska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny, uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i swoją pracę określa jako wielką pasję.
Specjalizuje się w zabiegach w których może wykazać się nieszablonowym i artystycznym podejściem do pacjenta (zastosowanie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy nici). Ujęła nasze serca profesjonalizmem i uśmiechem, których nie zabraknie w gabinecie.

Klaudia Ignatowicz

Klaudia Ignatowicz

kosmetolog

Ukończyła studia kosmetologiczne, po których zdobyła doświadczenie w renomowanej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest entuzjastką wykorzystywania aparatury medycznej w leczeniu i poprawie wyglądu klientek. Jest ekspertem w najnowocześniejszych technologiach: HIFU, podczerwieni, fali wysokiej częstotliwości, fali ultradźwiękowej, IPL, ablacyjnego laseru frakcyjnnego, infuzji tlenowej, mezoterapii mikroigłowej oraz masażu podciśnieniowego. Szczególną moc upiększania upatruje w opartych na działaniu kwasów oraz składników aktywnych, profesjonalnych preparatach kosmetycznych. Wyznaje zasadę holistycznego podejścia do zdrowia i urody, według którego ważna jest równowaga fizyczna i psychiczna.

dr n.med. Weronika Jaworska

dr n.med. Weronika Jaworska

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej doskonaliła jako studentka kierunku Medycyna Estetyczna Twarzy. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. W 2023 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie. W swojej praktyce stawia na działania prewencyjne i regenerację skóry. Uważa, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny spowolnić procesy starzenia, nie zmieniając przy tym rysów twarzy. Ceniona przez pacjentów za wyjątkowy zmysł estetyczny, wyczucie proporcji oraz bezpieczeństwo zabiegów.

Jagoda Jeżewska

Jagoda Jeżewska

kosmetolog

Wysokiej klasy specjalistka ukończyła studia na kierunku kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji. Jedne z najlepszych wyników w nauce, zagwarantowały jej pracę w renomowanej klinice medycyny estetycznej. Ogromne doświadczenie zdobyła podczas wieloletniej pracy na różnego rodzaju urządzeniach, wykorzystujących najnowsze technologie w kosmetologii. Klientki szczególnie doceniają jej umiejętności podczas zabiegów laserowej depilacji ciała.

lek. Anna Aseńko

lek. Anna Aseńko

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Specjalistka chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej. Dzięki gruntownemu
wykształceniu chirurgicznemu proponuje szeroki zakres operacji zarówno z
zakresu chirurgii plastycznej jak i chirurgii ogólnej. Dodatkowe studia, zakończone tytułem
mgr biologii molekularnej pozwalają jej lepiej zrozumieć procesy rządzące organizmami
żywymi w tym również w organizmem ludzkim.

Pochodzi z Krakowa, gdzie ukończyła równolegle dwa kierunki studiów (lekarski oraz
biologia molekularna), a następnie uzyskała specjalizację z chirurgii ogólnej w jednej z
najbardziej prestiżowych klinik chirurgicznych w Polsce. W trakcie specjalizacji poza pracą
jako chirurg zatrudniona była jako nauczyciel akademicki w I Katedrze Chirurgii Ogólnej
CMUJ, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadziła zajęcia dla studentów
Wydziału Lekarskiego, anglojęzycznej Szkoły Medycznej dla obcokrajowców oraz Wydziału
Promocji Zdrowia. Brała udział w współtworzeniu programu nauczania dla nowo
powstałego kierunku Dietetyka. W tym czasie sprawowała również nadzór nad
działalnością studenckiego kółka chirurgicznego.

Specjalizację z chirurgii plastycznej odbyła w Klinice Chirurgii Plastycznej,
Endokrynologicznej i Ogólnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od
tego czasu dzieli swoje życie zawodowe pomiędzy Krakowem a Szczecinem.

Agnieszka Żamoić

Agnieszka Żamoić

manager kliniki

Agnieszka Żamoić ? manager d/s obsługi klienta. Otwarta, uśmiechnięta, dbająca o dobre relacje w zespole. Doświadczenie zdobywane przez lata w korporacji nie dawało jej pełnej satysfakcji. W krótkim czasie pokochała branżę medyczną, w której mogła się rozwijać. Zaczynając od obsługi recepcji, wykazywała swoją kreatywność w social mediach oraz  przy organizacji tematycznych wydarzeń. Wysoka jakość obsługi pacjenta jest dla niej priorytetem, a swoją wiedzą mogła dzielić się kierując zespołem. Prywatnie spełniona mama i żona, miłośniczka kotów i rytmów latynoamerykańskich.

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ