O nas

Natural Skin Clinic to Twoja naturalna strefa piękna. W klimatycznych wnętrzach, przeprowadzamy profesjonalne zabiegi zaawansowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej. W bogatej ofercie mamy zabiegi z wykorzystaniem laserów, podciśnienia, ultradźwięków i mikropigmentacji. Pomagamy wydobyć naturalne piękno, bazując na światowej klasy urządzeniach oraz ekologicznych preparatach bezpiecznych dla skóry i środowiska. Oprócz konwencjonalnych metod terapii stosujemy te najbardziej nowoczesne, które dopiero pojawiają się na polskim rynku. Naszą ambicją, jest dążenie do naturalnego piękna, które trzeba tylko odpowiednio wyeksponować.

dr n. med. Łukasz Kozak

dr n. med. Łukasz Kozak

lekarz medycyny estetycznej

Specjalista z 10-letnim doświadczeniem. Tytuł doktora nauk medycznych zdobył podczas studiów w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Ukończył również Studia Podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym o kierunku Medycyna Estetyczna Twarzy. Od wielu lat z zainteresowaniem śledzi nowości w medycynie estetycznej i stomatologicznej. Praca w zawodzie jest jego pasją, a energia, jaką czerpie od swoich pacjentów daje mu ogromne spełnienie i potwierdzenie ogromnych umiejętności. Efekty zabiegów przekładają się na pozytywne opinie wśród pacjentów z regionu, jak również z zagranicy. Pełen empatii, wsłuchujący się w potrzeby pacjentów. Specjalista w klasycznych terapiach z wykorzystaniem znanych technologii.  Ceni również niekonwencjonalne metody leczenia, nieustannie dążąc do poprawy urody, a przede wszystkim samopoczucia pacjentek.

Dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross

Dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross

lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W ostatnim czasie ukończyła również Studia Podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym o kierunku Medycyna Estetyczna Twarzy. Swoje doświadczenie buduje od lat,zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jej zawodowa pasja to nowe technologie i łączenie medycyny estetycznej ze stomatologią. W jej gabinecie odnajdziesz uśmiech, ciepło, a przede wszystkim wiedzę i profesjonalizm.

Małgorzata Głodek

Małgorzata Głodek

kosmetolog, linergistka

Ekspert w dziedzinie makijażu permanentnego i wizażu. Oferuje najwyższy poziom jakości makijażu permanentnego brwi, ust oraz okolic oczu. Wiedzę zdobywała podczas studiów w kierunku kosmetologii oraz międzynarodowych szkoleniach z zakresu makijażu permanentnego. Pracuje na najwyższej jakości narzędziach i środkach do pigmentacji. Ma bogate doświadczenie w zakresie mikropigmentacji. Jako jedna z nielicznych ekspertek w kraju, wykonuje mikropigmentację skóry głowy, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Skutecznie rozwiązuje problemy osób, które dotknął problem całkowitej lub częściowej utraty włosów. Prowadzi szkolenia i warsztaty makijażu permanentnego w całej Polsce. Współpracuje z prestiżową placówką szkolenia ustawicznego Poznaniu, przekazując swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem. W swojej karierze miała przyjemność pracować z najlepszymi makijażystkami przy produkcjach programów telewizyjnych i wydarzeniach muzycznych, takich jak Taniec z gwiazdami, Opole, Lato Radia Zet i Dwójki.

Klaudia Ignatowicz

Klaudia Ignatowicz

kosmetolog

Ukończyła studia kosmetologiczne, po których zdobyła doświadczenie w renomowanej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest entuzjastką wykorzystywania aparatury medycznej w leczeniu i poprawie wyglądu klientek. Jest ekspertem w najnowocześniejszych technologiach: HIFU, podczerwieni, fali wysokiej częstotliwości, fali ultradźwiękowej, IPL, ablacyjnego laseru frakcyjnnego, infuzji tlenowej, mezoterapii mikroigłowej oraz masażu podciśnieniowego. Szczególną moc upiększania upatruje w opartych na działaniu kwasów oraz składników aktywnych, profesjonalnych preparatach kosmetycznych. Wyznaje zasadę holistycznego podejścia do zdrowia i urody, według którego ważna jest równowaga fizyczna i psychiczna.

Jagoda Jeżewska

Jagoda Jeżewska

kosmetolog

Wysokiej klasy specjalistka ukończyła studia na kierunku kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji. Jedne z najlepszych wyników w nauce, zagwarantowały jej pracę w renomowanej klinice medycyny estetycznej. Ogromne doświadczenie zdobyła podczas wieloletniej pracy na różnego rodzaju urządzeniach, wykorzystujących najnowsze technologie w kosmetologii. Klientki szczególnie doceniają jej umiejętności podczas zabiegów laserowej depilacji ciała.

Paulina Wojniłowicz

Paulina Wojniłowicz

podolog, kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalistka ds. podologii, kosmetolog. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń w obrębie stóp. Oferuje profesjonalną i kompleksową pielęgnację, wykonując klasyczny pedicure, a także udzielając fachowej pomocy pacjentom z nadpotliwością, grzybicą, nadmiernym rogowaceniem. Niesie pomoc pacjentom dotkniętym problemem stopy cukrzycowej, wrastających paznokci. Zajmuje się także opatrywaniem ran w obrębie stóp.

Systematycznie uczestniczy w kongresach oraz licznych szkoleniach. W swej pracy wykorzystuje najnowocześniejsza wiedzę tworząc najlepsze rozwiązania terapeutyczne.

Izabela Borkowska-Szyszka

Izabela Borkowska-Szyszka

specjalista trycholog

Specjalistka w dziedzinie trychologii, od ponad 13 lat pomaga pacjentom odzyskiwać pewność siebie poprzez odpowiednie diagnozowanie i dobór kuracji leczniczych dla osób zmagających się z chorobami skóry głowy. Żyjemy w mocno zanieczyszczonym środowisku, w dużym stresie i ciągłym biegu. Zapominamy o sobie i czasem za późno zauważamy pewne zmiany. Wiele symptomów pojawia się dużo wcześniej ale nie tak łatwo dostrzec je gołym okiem. Pomocne w tym są badania trichoskopowe, czyli nieinwazyjne badania pozwalające przede wszystkim na ocenę stanu skóry głowy, ale także na ocenę włosów.

Agnieszka Żamoić

Agnieszka Żamoić

manager d/s obsługi klienta

Agnieszka Żamoić – manager d/s obsługi klienta. Otwarta, uśmiechnięta, dbająca o dobre relacje w zespole. Doświadczenie zdobywane przez lata w korporacji nie dawało jej pełnej satysfakcji. W krótkim czasie pokochała branżę medyczną, w której mogła się rozwijać. Zaczynając od obsługi recepcji, wykazywała swoją kreatywność w social mediach oraz  przy organizacji tematycznych wydarzeń. Wysoka jakość obsługi pacjenta jest dla niej priorytetem, a swoją wiedzą mogła dzielić się kierując zespołem. Prywatnie spełniona mama i żona, miłośniczka kotów i rytmów latynoamerykańskich.

Katarzyna Szypulińska

Katarzyna Szypulińska

prezes spółki

Jest jednym z pomysłodawców projektu i przyczyniła się w dużej mierze do urzeczywistnienia projektu Natural Skin Clinic s.c.

Ma wykształcenie wyższe, jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego wydział: Ekonomia i Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Szlify zawodowe odbierała w dziale kadr i księgowości. Odbyła liczne praktyczne i teoretyczne kursy i szkolenia obejmujące promocję przedsiębiorstw m.ni. w sieci Internet, FB i Instagramie ze szczególnym uwzględnieniem medycyny estetycznej i kosmetologii. To wszystko nakłoniło ją do realizacji własnego projektu wspólnie ze specjalistami z branży medyczno–kosmetologicznej.

W Spółce pełni funkcję głównie reprezentacyjną, odpowiada za promocje Spółki na zewnątrz, pozyskanie kolejnych partnerów biznesowych. Prywatnie spełniona żona i mama dwójki dzieci.

Aktualności

Jesień w Natural Skin Clinic – sprawdź jakie TOP metody laserowe wykorzystują nasi specjaliści
2020/09/29

Jesień w Natural Skin Clinic – sprawdź jakie TOP metody laserowe wykorzystują nasi specjaliści

W Natural Skin Clinic wykraczamy poza ramy zwykłej kliniki urody. To czym się wyróżniamy się na tle innych klinik zobaczycie w tym materiale. Zapraszamy do oglądania!