Pedicure medyczny Szczecin

Przeznaczony dla stóp problematycznych. Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokciowej (w tym również paznokci zgrubiałych, rurkowatych) oraz na usunięciu odcisków, modzeli. W przypadku pękającej pięty rana zostaje oczyszczona oraz zaopatrzona w odpowiedni opatrunek. Pacjent po zabiegu pedicure medycznym dostaje dostosowaną indywidualnie pielęgnację domową. Często rozpoczynana jest terapia podczas której leczone są wszelkie problemy stóp.

W ofercie posiadamy również na zabieg usuwanie odcisków ? Szczecin klinika Natural Skin Clinic.

Czytaj więcej

Wiele osób popełnia błąd, ignorując choroby pojawiające się na stopach. Dla niektórych są to dosyć wstydliwe dolegliwości i nie do końca wiedzą, kto może im pomóc. Ponadto w różnych miastach często brakuje specjalistów zajmujących się tego typu problemami. Z tego powodu w Natural Skin Clinic w Szczecinie oferujemy profesjonalny pedicure medyczny, który skupia się na chorobach stóp oraz paznokci. Dzięki dużemu doświadczeniu i bardzo dobrym kwalifikacjom skutecznie pomagamy nawet tym osobom, którym wydaje się, że na trwałe pozbycie się zmian chorobowych jest już za późno.

Kto powinien zdecydować się na pedicure medyczny?

Pedicure medyczny powstał z myślą o osobach zmagających się z chorobami stóp i paznokci, na przykład z usuwaniem odcisków, z modzelami, pękającymi piętami, wkręcającymi się paznokciami, grzybicą paznokci czy z problemami dotyczącymi prawidłowego skracania paznokci. Częstą oznaką kłopotów jest również ból podczas chodzenia. Warto pamiętać, że w przypadku tego typu dolegliwości nie powinno się zwlekać z rozpoczęciem leczenia ? im dłużej będziemy czekać, tym więcej czasu zajmie proces powrotu do zdrowia. Jeśli szukasz profesjonalnego gabinetu, który pomoże Ci pozbyć się wspomnianych problemów, Szczecin to miejsce, gdzie oferujemy skorzystanie z naszych usług.

Jakie są najczęstsze powody chorób stóp i paznokci?

To mit, że problemy ze zdrowym wyglądem stóp oraz paznokci są wynikiem zaniedbania. W rzeczywistości okazuje się, że jako częste powody tego typu schorzeń wymienia się między innymi cukrzycę, łuszczycę, kłopoty z krążeniem, zbyt ciasne i wysokie buty lub ciężkie obuwie pracownicze. Również osoby w podeszłym wieku zmagają się z obolałymi stopami i paznokciami. Dzieje się tak, ponieważ wraz z upływem lat skóra staje się coraz bardziej delikatna oraz traci nawilżenie, a płytka paznokcia twardnieje. W efekcie dbanie o ładny i zdrowy wygląd stóp oraz paznokci nie należy do łatwych zadań. Niezależnie od tego, co jest powodem Twoich problemów, zapewniamy precyzyjną diagnostykę i dobór odpowiedniego planu leczenia.

Na czym polega pedicure medyczny w Szczecinie?

Profesjonalny i skuteczny pedicure medyczny zazwyczaj składa się z kilku etapów. Najważniejszym z nich jest szczegółowy wywiad z pacjentem ? na podstawie informacji o stanie zdrowia i trybie życia można wdrożyć odpowiednie leczenie oraz domową pielęgnację. Kolejny krok to opracowanie paznokci i stóp, czyli oczyszczenie skóry, rozmiękczenie, usuwanie odcisków oraz zrogowaceń, a także skrócenie w prawidłowy sposób paznokci w połączeniu z pielęgnacją wałów paznokciowych. Zakończeniem zabiegu jest z kolei peeling oraz masaż.

Podologia - cennik

ZabiegCena

Pedicure kosmetyczny

120 zł

Pedicure kosmetyczny z hybrydą

150 zł

Pedicure medyczny

150 zł

Pedicure medyczny z hybrydą

180 zł

Terapia brodawek wirusowych

od 100 zł

Terapia wrastających paznokci (klamra)

150 zł

Przełożenie klamry

80 zł

Masaż relaksacyjny stóp

100 zł

Malowanie hybrydą

80 zł

Aktualności

Makijaż permanentny brwi
2020/11/16

Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi? Obejrzyj materiał, który przybliży Ci cały proces - od rysunku wstępnego po pigmentację ?


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ