Odmładzanie Szczecin

Masz zmarszczki, ?worki pod oczami?, rozstępy, plamy starcze, blizny potrądzikowe lub pooparzeniowe, przebarwienia skórne, rozszerzone pory, zaskórniki? Żaden problem! Po serii zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii lasera frakcyjnego, Twoje zmartwienia odejdą w zapomnienie.
Laser Picocare 450

Picocare 450 to najnowszej generacji laser pikosekundowy, posiadającym unikalną technologię najkrótszego impulsu laserowego, wynoszącego 450 pikosekund. Podnosi to znacznie efektywność zabiegu do poziomu niespotykanego wcześniej przy użyciu innych technologii. Ta potężna moc szczytowa pozwala jednocześnie na bezpieczne zabiegi z minimalnym ryzykiem uszkodzeń termicznych właśnie dzięki znacznemu skróceniu się do minimum czasu naświetlania skóry . Dlatego Picocare 450 cechuje je ogromna skuteczność, przy jednoczesnym skróceniu do absolutnego minimum okresu rekonwalescencji. Zabiegi trwają krócej i są bardziej komfortowe dla pacjenta.

Na czym polega zabieg?

Zabieg odmładzanie w Szczecinie w klinice Natural Skin Clinic polega na wykonaniu mikrouszkodzeń skóry, które stymulują ją do szybkiej regeneracji oraz poprawy jej wyglądu. Jest to wynik spowodowany przez zjawisko fototermolizy frakcyjnej. Efektem zabiegu jest redukcja zmian skórnych, dzięki czemu skóra staje się odmłodzona, odświeżona, ma równomierny koloryt i lepszą sprężystość.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest odpowiedni dla osób, które chcą osiągnąć efekt liftingu, wyglądać młodziej i bardziej świeżo. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną mieć jaśniejszą i bardziej napiętą skórę, pozbyć się zmarszczek oraz poprawić wygląd okolic kącików oczu i skroni, a także zmniejszyć widoczność porów.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz chorzy na nowotwór. Nie powinny również korzystać osoby, przyjmujące retinoidy oraz leki światłouczulające.

Laser frakcyjny – PICOCARE odmładzanie, redukcja blizn potrądzikowych* - cennik

ZabiegCena

Twarz

1500 zł

Okolica oczu

700 zł

Policzki / czoło

800 zł

Szyja

1100 zł

Dekolt

1300 zł

Twarz + szyja

2200 zł

Twarz + szyja + dekolt

3000 zł

Dłonie

800 zł

Nad górną wargą

450 zł

Twarz + Egzosomy

1800 zł

Twarz + szyja + Egzosomy

2100 zl

Twarz + szyja +dekolt +Egzosomy

2400 zł

* W przypadku konieczności wykonania większej ilości zabiegów, cena ustalana jest indywidualnie

Egzosomy - cennik

ZabiegCena

2,5ml

850 zł

5ml

1300 zł

Aktualności

NOWOŚĆ – Laser tulowy
2023/09/13

NOWOŚĆ – Laser tulowy

Do naszej oferty laserowej dołączył kolejny laser! Kliknij i przeczytaj więcej o zabiegu.


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ