Karboksyterapia pod oczy Szczecin

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących uzyskać delitatny lifting okolicy oka, zredukować cienie oraz obrzęki pod oczami, zlikwidować drobne zmarszczki i wiotkość skóry.

Na czym polega zabieg?

Karboksyterapia okolicy oczu jest najsuteczniejszą metodą niwelowania cieni pod oczami. Zabieg ten, nazywany inaczej mezoterapią dwutlenkiem węgla, doskonale radzi sobie również z obrzękami i zastojami limfatycznymi okolicy oczu. Karboksyterapia okolicy oczu jest bezpieczną metodą rewitalizacji powieki górnej i dolnej. Karboksyterapia dwutlenkiem węgla stymuluje proces gojenia i produkcję kolagenu, więc skóra wokół oczu staje się jędrniejsza, sprężysta i elastyczna. Tworzą się nowe mikronaczynka krwionośne przez co zwiększa się krążenie oraz drenaż limfatyczny. Uzyskujemy naturalną regenerację skóry oraz efekt:
wygładzenia zmarszczek wokół oczu, poprawę jakości skóry wokół oczu, zniwelowanie cieni pod oczami, zmniejszenie obrzęków pod oczami oraz poprawę mikrokrążenia.
Jeżeli chcesz aby Twoja skóra pod oczami była piękna, zapraszamy na karboksyterapie pod oczy w Szczecinie ? to tam znajduje się nasza klinika medycyny estetycznej.

Ile muszę wykonać zabiegów?

W ramach kuracji wykonuje się od 4 do 10 zabiegów, w odstępach 1?2 tygodni. Częstotliwość jest ustalana indywidualnie i dobrana do potrzeb pacjenta.

Dla wzmocnienia efektów proponujemy terapię łączoną:
Karboksyterapia + Sunekos (opatentowany system odmładzania całej struktury skóry na poziomie komórkowym)

Czytaj więcej

Karboksyterapia pod oczy ? na jakie efekty można liczyć?

Karboksyterapia pod oczy to innowacyjna metoda w świecie kosmetologii, która przeprowadzana jest przez wykwalifikowany personel w naszym gabinecie w Szczecinie. Seria zabiegów wpływa pozytywnie na kondycję skóry, niweluje sińce i worki, a także wyraźnie wygładza zmarszczki. Dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie zagęszczona oraz wygładzona. Okolica narządu wzroku zostaje wyraźnie rozjaśniona i znikają obrzęki. Skuteczność karboksyterapii pod oczy potwierdzają liczne badania kliniczne.

Przebieg zabiegu karboksyterapii i przeciwwskazania

Przy pomocy specjalnego urządzenia dochodzi do śródskórnej i podskórnej iniekcji. Karboksyterapia pod oczy to całkowicie bezpieczna oraz mało inwazyjna metoda, która polega na wstrzyknięciu niewielkich dawek dwutlenku węgla. Pacjent może odczuwać przez kilka minut lekkie rozpychanie skóry, ale to uczucie z czasem mija. W okolicy oczu pojawia się delikatne zasinienie.

Zazwyczaj karboksyterapia nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jednak zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży, chorzy na raka, osoby ze stanami zapalnymi i cierpiące na przewlekłe choroby. Po 24 godzinach pacjent może powrócić do normalnej aktywności, jednak musi unikać wysiłku fizycznego oraz minimum przez tydzień zrezygnować z solarium, sauny, jacuzzi, basenu czy gorących kąpieli. Aby uzyskać spektakularne efekty, najlepiej wykonać serię kilku zabiegów. Zapraszamy na konsultacje do naszego gabinetu kosmetycznego Szczecin Natural Skin Clinic.

Karboksyterapia - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi10 zabiegów

Karboksyterapia skóry głowy

200 zł

1500 zł

Karboksyterapia + Jalupro/Linerase

1000 zł

3600 zł

Brzuch + boki

250 zł

2000 zł

Nogi + pośladki

250 zł

2000 zł

Do zabiegu Endermologii

150 zł

1200 zł

Okolica oczu

150 zł

450 zł

1300 zł

Aktualności

Wakacyjna oferta specjalna
2024/06/04

Wakacyjna oferta specjalna

Sprawdź jak dużo możesz zaoszczędzić wybierając nasze letnie pakiety :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ