Karboksyterapia pod oczy Szczecin

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących uzyskać delitatny lifting okolicy oka, zredukować cienie oraz obrzęki pod oczami, zlikwidować drobne zmarszczki i wiotkość skóry.

Na czym polega zabieg?

Karboksyterapia okolicy oczu jest najsuteczniejszą metodą niwelowania cieni pod oczami. Zabieg ten, nazywany inaczej mezoterapią dwutlenkiem węgla, doskonale radzi sobie również z obrzękami i zastojami limfatycznymi okolicy oczu. Karboksyterapia okolicy oczu jest bezpieczną metodą rewitalizacji powieki górnej i dolnej. Karboksyterapia dwutlenkiem węgla stymuluje proces gojenia i produkcję kolagenu, więc skóra wokół oczu staje się jędrniejsza, sprężysta i elastyczna. Tworzą się nowe mikronaczynka krwionośne przez co zwiększa się krążenie oraz drenaż limfatyczny. Uzyskujemy naturalną regenerację skóry oraz efekt:
wygładzenia zmarszczek wokół oczu, poprawę jakości skóry wokół oczu, zniwelowanie cieni pod oczami, zmniejszenie obrzęków pod oczami oraz poprawę mikrokrążenia.
Jeżeli chcesz aby Twoja skóra pod oczami była piękna, zapraszamy na karboksyterapie pod oczy w Szczecinie – to tam znajduje się nasza klinika medycyny estetycznej.

Ile muszę wykonać zabiegów?

W ramach kuracji wykonuje się od 4 do 10 zabiegów, w odstępach 1–2 tygodni. Częstotliwość jest ustalana indywidualnie i dobrana do potrzeb pacjenta.

Dla wzmocnienia efektów proponujemy terapię łączoną:
Karboksyterapia + Sunekos (opatentowany system odmładzania całej struktury skóry na poziomie komórkowym)

Karboksyterapia - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi10 zabiegów

Karboksyterapia skóry głowy

150 zł

1200 zł

Karboksyterapia + Jalupro/Linerase

900 zł

3300 zł

Brzuch + boki

200 zł

1500 zł

Nogi + pośladki

200 zł

1500 zł

Do zabiegu Endermologii

100 zł

1000 zł

Okolica oczu

100 zł

350 zł

900 zł

Aktualności

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic
2020/04/06

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic

Zdobycie certyfikacji SUS 2.0 było nie lada wyzwaniem, jednak z dumą możemy stwierdzić : „TAK, UDAŁO SIĘ”. Spełniliśmy wszystkie wymagania i zgodnie ze standardami wpisując się w kryteria jakości jako firma świadcząca usługi rozwojowe i szkoleniowe z najwyższymi kompetencjami kadry oraz organizacji i logistyki usług. Tym sposobem uzyskaliśmy równie