Usuwanie przebarwień Szczecin

Chcesz pozbyć się przebarwień? Jeśli tak, to laser pikosekundowy jest właśnie dla Ciebie! Picocare 450 to najnowszej generacji laser pikosekundowy, posiadającym unikalną technologię najkrótszego impulsu laserowego, wynoszącego 450 pikosekund.
Laser Picocare 450

Podnosi to znacznie efektywność zabiegu do poziomu niespotykanego wcześniej przy użyciu innych technologii. Ta potężna moc szczytowa pozwala jednocześnie na bezpieczne zabiegi z minimalnym ryzykiem uszkodzeń termicznych właśnie dzięki znacznemu skróceniu się do minimum czasu naświetlania skóry . Dlatego Picocare 450 cechuje je ogromna skuteczność, przy jednoczesnym skróceniu do absolutnego minimum okresu rekonwalescencji. Zabiegi trwają krócej i są bardziej komfortowe dla pacjenta.

Na czym polega zabieg usuwanie przebarwień ? Szczecin klinika Natural Skin Clinic?

Zabiegi z wykorzystaniem Picocare dają nieograniczone możliwości w leczeniu różnych defektów skóry. Zmiany barwnikowe- melasma (plamy hormonalne), przebarwienia posłoneczne, plamy soczewicowate i starcze, piegi. Zasada usuwania zmian barwnikowych zbliżona jest do usuwania tatuaży. Różnica wynika z faktu, że w przebarwieniach występuje mniejsza ilość barwnika. Efekty uzyskuje się po mniejszej liczbie zabiegów. Z reguły wykonuje się od jednego do kilku zabiegów, które są praktycznie bezbolesne. Odczuwa się jedynie delikatne pieczenie. Laser Picocare 450 posiada 4 długości fal (1064nm, 532nm, 595nm oraz 660nm), które służą do skutecznego usuwania łagodnych zmian pigmentowych. Czas generowanych impulsów wynosi 450 pikosekund i należy do najkrótszych na rynku.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest skierowany do osób, które chcą się pozbyć blizn, zmian barwnikowych- melasma (plamy hormonalne), przebarwień posłonecznych, plam soczewicowatych i starczych, piegów. rumienia, zmian trądziku zapalnego oraz różowatego. Odpowiedni będzie dla osób, które pragną pozbyć się rozstępów i zregenerować skórę.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby chore na nowotwory i cukrzycę.

Przebarwienia, melasma, rozjaśnianie skóry * - cennik

ZabiegCena

Twarz

1500 zł

Okolica oczu

700 zł

Policzki / czoło

800 zł

Szyja

1100 zł

Dekolt

1300 zł

Twarz + szyja

2200 zł

Twarz + szyja + dekolt

3000 zł

Dłonie

800 zł

Nad górną wargą

450 zł

*  W przypadku obszaru nieokreślonego w cenniku, cena ustalana jest indywidualnie

** W przypadku konieczności wykonania większej ilości zabiegów, cena ustalana jest indywidualnie

Aktualności

Wakacyjna oferta specjalna
2024/06/04

Wakacyjna oferta specjalna

Sprawdź jak dużo możesz zaoszczędzić wybierając nasze letnie pakiety :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ