Laserowe usuwanie tatuażu Szczecin

Chcesz usunąć niechciany tatuaż, lub nieudany makijaż permanentny? Jeśli tak, to laser pikosekundowy jest właśnie dla Ciebie!

Laser Picocare 450

Picocare 450 to najnowszej generacji laser pikosekundowy, posiadającym unikalną technologię najkrótszego impulsu laserowego, wynoszącego 450 pikosekund. Podnosi to znacznie efektywność zabiegu do poziomu niespotykanego wcześniej przy użyciu innych technologii. Ta potężna moc szczytowa pozwala jednocześnie na bezpieczne zabiegi z minimalnym ryzykiem uszkodzeń termicznych właśnie dzięki znacznemu skróceniu się do minimum czasu naświetlania skóry . Dlatego Picocare 450 cechuje je ogromna skuteczność, przy jednoczesnym skróceniu do absolutnego minimum okresu rekonwalescencji. Zabiegi trwają krócej i są bardziej komfortowe dla pacjenta.

Na czym polega zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem Picocare dają nieograniczone możliwości w leczeniu różnych defektów skóry. Usunięcie tatuażu, nawet wielokolorowego nie stanowi już żadnego problemu, a liczba zabiegów jest co najmniej o połowę mniejsza w stosunku do dotychczasowych technologii.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest skierowany do osób, które chcą się pozbyć tatuażu, konturów, rozjaśnić tatuaż do tzw „coveru”, usunąć makijaż permanentny wykonany starą, zbyt agresywną metodą. Zastosowana technologia w laserze Picocare 450 pozwala zredukować liczbę zabiegów oraz z powodzeniem usuwać również tatuaże kolorowe, które do tej pory sprawiały najwięcej problemów. Jeżeli chcesz już dzisiaj pozbyć się niechcianego tatuażu, zapraszamy na zabieg – usuwanie tatuażu. Szczecin, to tutaj znajduje się nasza klinika Natural Skin Clinic, w której wykonujemy różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby chore na nowotwory i cukrzycę.

Usuwanie makijażu permanentnego PICOCARE - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi

Kreska dolna

500 zł

Kreska górna

700 zł *

2400 zł *

Brwi

500 zł

1800zł

Usta kontur Remover

300 zł

Usta pełne Remover

300 zł

*  cena obejmuje znieczulenie spojówkowe

Usuwanie tatuażu PICOCARE * - cennik

Zabieg1 zabiegPakiet 4 zabiegów

Mały 5x5cm (25cm2)

450 zł

1600 zł

Średni 15x15cm (225cm2)

750 zł

2800 zł

Duży 20x20 (400cm2)

1400 zł

5200 zł

Bardzo duży 25x25cm (625cm2)

od 2000 zł

7200 zł

Większe obszary

do ustalenia indywidualnie

do ustalenia indywidualnie

*  w przypadku napisów, konturu lub rozjaśnienia tatuażu pod kątem nałożenia „covera”, cena ustalana jest indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji

** powyżej 4 zabiegów – kolejne zabiegi w cenie „pakietowej”

***Cennik obejmuje tatuaże białe oraz kolorowe

Aktualności

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic
2020/04/06

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic

Zdobycie certyfikacji SUS 2.0 było nie lada wyzwaniem, jednak z dumą możemy stwierdzić : „TAK, UDAŁO SIĘ”. Spełniliśmy wszystkie wymagania i zgodnie ze standardami wpisując się w kryteria jakości jako firma świadcząca usługi rozwojowe i szkoleniowe z najwyższymi kompetencjami kadry oraz organizacji i logistyki usług. Tym sposobem uzyskaliśmy równie