Laserowe usuwanie tatuażu Szczecin

Chcesz usunąć niechciany tatuaż, lub nieudany makijaż permanentny? Jeśli tak, to laser pikosekundowy jest właśnie dla Ciebie!

Laser Picocare 450

Picocare 450 to najnowszej generacji laser pikosekundowy, posiadającym unikalną technologię najkrótszego impulsu laserowego, wynoszącego 450 pikosekund. Podnosi to znacznie efektywność zabiegu do poziomu niespotykanego wcześniej przy użyciu innych technologii. Ta potężna moc szczytowa pozwala jednocześnie na bezpieczne zabiegi z minimalnym ryzykiem uszkodzeń termicznych właśnie dzięki znacznemu skróceniu się do minimum czasu naświetlania skóry . Dlatego Picocare 450 cechuje je ogromna skuteczność, przy jednoczesnym skróceniu do absolutnego minimum okresu rekonwalescencji. Zabiegi trwają krócej i są bardziej komfortowe dla pacjenta.

Na czym polega zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem Picocare dają nieograniczone możliwości w leczeniu różnych defektów skóry. Usunięcie tatuażu, nawet wielokolorowego nie stanowi już żadnego problemu, a liczba zabiegów jest co najmniej o połowę mniejsza w stosunku do dotychczasowych technologii.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest skierowany do osób, które chcą się pozbyć tatuażu, konturów, rozjaśnić tatuaż do tzw ?coveru?, usunąć makijaż permanentny wykonany starą, zbyt agresywną metodą. Zastosowana technologia w laserze Picocare 450 pozwala zredukować liczbę zabiegów oraz z powodzeniem usuwać również tatuaże kolorowe, które do tej pory sprawiały najwięcej problemów. Jeżeli chcesz już dzisiaj pozbyć się niechcianego tatuażu, zapraszamy na zabieg ? usuwanie tatuażu. Szczecin, to tutaj znajduje się nasza klinika Natural Skin Clinic, w której wykonujemy różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby chore na nowotwory i cukrzycę.

Czytaj więcej

Przebieg zabiegu oraz efekty ? usuwanie tatuażu w Szczecinie

Wizyta w naszym salonie zaczyna się od rozmowy na temat Państwa oczekiwań oraz obaw związanych z laserowym usuwaniem tatuażu czy makijażu permanentnego. Następnie pacjent poddawany jest miejscowemu znieczuleniu za pomocą łagodnych, ale skutecznych preparatów aplikowanych na skórę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii sam zabieg zazwyczaj nie wiąże się z dolegliwościami bólowymi. Pacjent może odczuwać jedynie lekki dyskomfort, który szybko mija. Podobnie jak likwidacja niechcianego tatuażu, tak i usuwanie makijażu permanentnego polega na skierowaniu wiązki lasera na skórę i dynamicznym naświetlaniu zmienionych miejsc milimetr po milimetrze.

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej wizycie, choć niekiedy wymagane jest przeprowadzenie kilku serii naświetlań. Usuwanie pigmentu polega na rozbijaniu jego mikrodrobinek przez wiązkę światła, dlatego długość oraz częstotliwość zabiegów zależą przede wszystkim od wielkości tatuowanej powierzchni i rodzaju pigmentu. Usuwanie tatuażu za pomocą lasera pikosekundowego nie tylko skraca czas naświetlań, ale tez pozwala na skuteczniejsze rozbijanie nawet jaśniejszych barwników. Wykonujemy również zabiegi wymagające wyjątkowej precyzji, takie jak usuwanie makijażu permanentnego brwi.

Komfortowa usługa i doświadczony personel ? korzyści oferowane przez Natural Skin Clinic

Laserowe usuwanie tatuażu okazuje się jedną z najlepszych metod nie tylko ze względu na skuteczność, ale także z uwagi na komfort i niewielką inwazyjność zabiegu. W naszym salonie dbamy o wygodę oraz dobre samopoczucie pacjentów, którzy nam zaufali, dlatego od progu zostają Państwo otoczeni opieką doświadczonego i pomocnego personelu. Zabiegi odbywają się w nowoczesnych oraz estetycznie urządzonych wnętrzach, gwarantując możliwość odprężenia się w trakcie procedury. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej klasy narzędzi, dzięki którym praca naszych specjalistów może być jeszcze efektywniejsza i w pełni bezpieczna dla zdrowia pacjenta. Po zakończeniu zabiegu kosmatolog udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek dotyczących sposobu postępowania z poddaną zabiegowi skórą.

Jeśli więc zamieszkują Państwo Szczecin lub okolice zapraszamy do skorzystania z jednej z najnowocześniejszych metod usuwania tatuaży czy trwałego makijażu.

Usuwanie makijażu permanentnego PICOCARE - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi

Kreska dolna

900 zł*

3400 zł*

Kreska górna

900 zł *

3400 zł *

Kreska górna i dolna

1500 zł*

5400 zł *

Brwi

600 zł

2200zł

Usta

600 zł

2200 zł

Remover brwi/usta (usuwanie kwasowe)

500 zł

-

*  cena obejmuje znieczulenie spojówkowe

Usuwanie tatuażu PICOCARE * - cennik

Zabieg1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów

Mały 5x5cm (25cm2)

500 zł

1800 zł

2600 zł

Średni 15x15cm (225cm2)

800 zł

3000 zł

4300 zł

Duży 20x20 (400cm2)

1450 zł

5600 zł

8100 zł

Bardzo duży 25x25cm (625cm2)

od 2100 zł

do ustalenia indywidualnie

do ustalenia indywidualnie

Większe obszary

do ustalenia indywidualnie

do ustalenia indywidualnie

*  w przypadku napisów, konturu lub rozjaśnienia tatuażu pod kątem nałożenia „covera”, cena ustalana jest indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji

** powyżej 4 zabiegów – kolejne zabiegi w cenie „pakietowej”

***Cennik obejmuje tatuaże czarne, białe oraz kolorowe

Aktualności

Wakacyjna oferta specjalna
2024/06/04

Wakacyjna oferta specjalna

Sprawdź jak dużo możesz zaoszczędzić wybierając nasze letnie pakiety :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ