Zamykanie naczynek Szczecin

Laser usuwa poszerzone naczynka, naczynia krwionośne i naczynia włośniczkowe, nawet do 4 mm średnicy. Jeśli czerwone pajączki na skórze są Twoją zmorą ? zabieg jest dla Ciebie!

Na czym polega zabieg?

W systemie laserowym V-laser zastosowano dwie długości fali 1064/532 nm, co umożliwia oddziaływanie na struktury położone na różnej głębokości i o różnym kolorze. V-LASER posiada unikalny zintegrowany z głowicą zabiegową system chłodzenia, który zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu chroniąc skórę przed przegrzaniem. V-LASER jest nowszym laserem zastępującym wcześniej używane urządzenie Gemini.

Dla kogo jest ten zabieg?

Z dobroczynnych właściwości V-laseru, powinny skorzystać osoby, które mają rumień, rozszerzenia żylakowate, trądzik różowaty, naczyniaki krwionośne, naczyniaki starcze, naczyniaki gwiaździste, znamiona naczyniowe, trądzik pospolity i trądzik różowaty. Laser stosuje się w leczeniu przebarwień i plam pigmentacyjnych oraz leczeniu zmian ?cafe au lait?. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Krew obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka i jego nieodwracalnego zniszczenia i wchłonięcia. Naczynia zwykle ulegają wchłonięciu po okresie 8 ? 12 tygodni. W przypadku naczynek żylnych na twarzy wchłonięcie trwa zwykle około 2 tygodni. Po tym okresie część naczynek zaniknie, a pozostałe staną się jaśniejsze. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów wymagane jest przeprowadzenie serii zabiegów.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, karmienie piersią, świeża opalenizna, stosowanie leków światłouczulających i niektórych ziół. Osoby, które w ciągu ostatniego miesiąca stosowały antybiotyki, przyjmują sterydy, mają bardzo suchą i wrażliwą skórę, również muszą zrezygnować z zabiegu. Z V-laseru nie mogą również skorzystać osoby ze skłonnością do powstawania bliznowców, zaburzeniami krzepnięcia krwi, zarażeni wirusem HIV, osoby ze stanem zapalnym, infekcją wirusową lub bakteryjną w obrębie skóry przeznaczonej do zabiegu. Podobnie sytuacja wygląda u osób, które stosują preparaty z witaminą A (retinol) bądź kosmetyki na bazie alkoholu. Ograniczeniem w stosowaniu zabiegu są również choroby: bielactwo, łuszczyca, padaczka, żółtaczka typu B i C, AIDS, atopowe zapalenie skóry, nadciśnienie, choroby serca, choroby naczyń krwionośnych, choroby hormonalne takie jak np. zespół policystycznego jajnika lub cukrzyca. Nie można przeprowadzać zabiegu u osób, chorych na nowotwory a w szczególności czerniaka złośliwego.

Zamykanie naczyń krwionośnych V Laser - cennik

ZabiegCena

Pojedyncze naczynko

300 zł

Jeziorko naczyniowe

400 zł

Twarz

900 zł*

Policzki

700 zł*

Nos

500 zł*

Okolica podoczodołowa

600 zł

Czoło

600 zł

Broda

500 zł

Szyja

700 zł

Dekolt

800 zł

Kończyny dolne

od 700 zł

Naczyniaki

od 500 zł

*cena obejmuje zamykanie pojedynczych naczyń i rumienia naczyniowego

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ