Zamykanie naczyń krwionośnych

Laser usuwa poszerzone naczynka, naczynia krwionośne i naczynia włośniczkowe, nawet do 4 mm średnicy. Jeśli czerwone pajączki na skórze są Twoją zmorą – zabieg jest dla Ciebie!

Na czym polega zabieg?

W systemie laserowym V-laser zastosowano dwie długości fali 1064/532 nm, co umożliwia oddziaływanie na struktury położone na różnej głębokości i o różnym kolorze. V-LASER posiada unikalny zintegrowany z głowicą zabiegową system chłodzenia, który zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu chroniąc skórę przed przegrzaniem. V-LASER jest nowszym laserem zastępującym wcześniej używane urządzenie Gemini.

Dla kogo jest ten zabieg?

Z dobroczynnych właściwości V-laseru, powinny skorzystać osoby, które mają rumień, rozszerzenia żylakowate, trądzik różowaty, naczyniaki krwionośne, naczyniaki starcze, naczyniaki gwiaździste, znamiona naczyniowe, trądzik pospolity i trądzik różowaty. Laser stosuje się w leczeniu przebarwień i plam pigmentacyjnych oraz leczeniu zmian “cafe au lait”. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Krew obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka i jego nieodwracalnego zniszczenia i wchłonięcia. Naczynia zwykle ulegają wchłonięciu po okresie 8 – 12 tygodni. W przypadku naczynek żylnych na twarzy wchłonięcie trwa zwykle około 2 tygodni. Po tym okresie część naczynek zaniknie, a pozostałe staną się jaśniejsze. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów wymagane jest przeprowadzenie serii zabiegów.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, karmienie piersią, świeża opalenizna, stosowanie leków światłouczulających i niektórych ziół. Osoby, które w ciągu ostatniego miesiąca stosowały antybiotyki, przyjmują sterydy, mają bardzo suchą i wrażliwą skórę, również muszą zrezygnować z zabiegu. Z V-laseru nie mogą również skorzystać osoby ze skłonnością do powstawania bliznowców, zaburzeniami krzepnięcia krwi, zarażeni wirusem HIV, osoby ze stanem zapalnym, infekcją wirusową lub bakteryjną w obrębie skóry przeznaczonej do zabiegu. Podobnie sytuacja wygląda u osób, które stosują preparaty z witaminą A (retinol) bądź kosmetyki na bazie alkoholu. Ograniczeniem w stosowaniu zabiegu są również choroby: bielactwo, łuszczyca, padaczka, żółtaczka typu B i C, AIDS, atopowe zapalenie skóry, nadciśnienie, choroby serca, choroby naczyń krwionośnych, choroby hormonalne takie jak np. zespół policystycznego jajnika lub cukrzyca. Nie można przeprowadzać zabiegu u osób, chorych na nowotwory a w szczególności czerniaka złośliwego.

Zamykanie naczyń krwionośnych V Laser - cennik

ZabiegCena

Pojedyńcze naczynko

100 zł

Twarz

700 zł

Policzki

500 zł

Nos

300 zł

Okolica podoczodołowa

400 zł

Czoło

400 zł

Broda

300 zł

Szyja

500 zł

Dekolt

600 zł

Kończyny dolne

od 500 zł

Naczyniaki

od 300 zł

Aktualności

Makijaż permanentny brwi
2020/11/16

Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi❓ Obejrzyj materiał, który przybliży Ci cały proces - od rysunku wstępnego po pigmentację 😍


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ