Pedicure kosmetyczny Szczecin

Jest to zabieg pielęgnacyjny przeznaczony dla zdrowych stóp. Polega na opracowaniu płytki paznokcia oraz powierzchownym oczyszczeniu skory. Wykonywany jest delikatny, relaksacyjny masaż stóp.

Czytaj więcej

To prawda, że pedicure jest zabiegiem, który większość osób może wykonać samodzielnie w domu. Mimo to w salonach kosmetycznych nie brakuje klientów chcących skorzystać z tego typu usług. Co więcej, w niektórych gabinetach trzeba ustawić się w długiej kolejce, aby dostać się do kosmetyczki. Co sprawia, że profesjonalny pedicure kosmetyczny cieszy się tak dużą popularnością?

Dlaczego warto zdecydować się na pedicure kosmetyczny?

Pedicure wykonany w salonie kosmetycznym pozwala cieszyć się pięknymi efektami przez zdecydowanie dłuższy czas. Dzieje się tak, ponieważ osoba przeprowadzająca zabieg ma bardzo dużą wiedzę na temat tego, czym się zajmuje. W Natural Skin Clinic w Szczecinie pracuje wykwalifikowany i doświadczony podolog. Dzięki temu wykonany przez niego pedicure wygląda idealnie ? stopy stają się zadbane, paznokcie są równo pomalowane, a skórki wycięte w taki sposób, aby nie nachodziły na płytkę, ale nie były też od niej zbyt oddalone. Wbrew pozorom prawidłowe wycięcie skórek ma bardzo duży wpływ na kondycję paznokci.

Warto również wspomnieć, że pedicure kosmetyczny wykonany w profesjonalnym salonie nie polega na samym malowaniu paznokci. Ogromne znaczenie mają również zabiegi pielęgnacyjne, które pozwalają cieszyć się delikatną, zdrowo wyglądającą skórą. Dlatego przed malowaniem płytki stopy są głęboko nawilżane preparatami występującymi przeważnie tylko w specjalistycznych gabinetach. Częstym etapem pedicure kosmetycznego jest również masaż, który pomaga się odprężyć i pobudza krążenie. Jeśli szukasz kliniki zajmującej się tego typu zabiegami, Szczecin to miasto, w którym znajdziesz Natural Skin Clinic ? miejsce pomagające się zrelaksować i poczuć jeszcze piękniej.

Zalety pedicure kosmetycznego, które warto znać

W Natural Skin Clinic dbamy nie tylko o piękny wygląd, ale również o zdrowie osób, które nam zaufały. Z tego powodu do każdego zabiegu podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i skupieniem. W przypadku pedicure kosmetycznego oznacza to, że wszystkie wykorzystywane przez nas akcesoria i preparaty są dokładnie dezynfekowane przed użyciem. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko pojawienia się jakichkolwiek zakażeń, które mogą nas spotkać nawet podczas wykonywania pedicure w domu. Ponadto do pielęgnacji paznokci i skórek wykorzystujemy tylko bezpieczne akcesoria, a osoby wykonujące zabieg wiedzą, w jaki sposób go przeprowadzić, aby nie uszkodzić macierzy lub łożyska paznokcia.

Pedicure wykonany w profesjonalnym gabinecie często wyróżnia się także lepszą trwałością. Korzystamy z lakierów do paznokcia zaufanych marek, które dodatkowo zabezpieczamy wytrzymałą warstwą topu. W efekcie pedicure nie tylko prezentuje się dużo lepiej, ale też możemy się nim cieszyć przez znacznie dłuższy czas. Dlatego nasze zabiegi polecamy również osobom, które przygotowują się do różnego rodzaju wyjazdów.

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ