Radiofrekwencja mikroigłowa Szczecin

Secret RF to połączenie fali radiowej oraz mikronakłuć, które wprowadzając energię wysokiej częstotliwości do skóry, podgrzewają ją, stymulując do zagęszczenia oraz produkcji kolagenu.

Na czym polega zabieg?

System Secret RF to mikronakłuwanie dostarczające bezpośrednio do warstwy skóry właściwiej energii termicznej, efektem której jest zagęszczenie skóry, zwężenie rozszerzonych porów, spłycenie blizn potrądzikowych, redukcja zmarszczek, napięcie wiotkiej skóry ciała oraz redukcja rozstępów. Głębokość penetracji precyzyjnie ustawionych mikroigieł dostosowana jest w zależności od miejsca zabiegu, stanu oraz grubości skóry, tak aby zabieg był skuteczny i w pełni bezpieczny.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg dedykowany zarówno kobietom i mężczyznom jako profilaktyka anti-aging, odświeżenie, zagęszczenie oraz rewitalizację skóry twarzy, szyi, dekoltu. Ogromną zaletą zabiegu Secret RF jest możliwość dokładnego opracowania okolicy oczu (zabieg może być wykonywany na górnej jak i dolnej powiece). W przypadku wystąpienia blizn potrądzikowych bądź rozszerzonych porów skutecznie je spłyca. Jako terapia skojarzona z innymi technologiami świetnie sprawdza się w przypadku wiotkiej skóry oraz rozstępów na ciele. Jeżeli borykasz się z takimi problemami, koniecznie umów się na zabieg – radiofrekwencja mikroigłowa w Szczecinie w naszej klinice Natural Skin Clinic.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu Secret Rf nie mogą korzystać pacjenci onkologiczni, osoby u których występuje infekcja skórna w miejscu zabiegowym, hemofilia, nieuregulowana cukrzyca, posiadacze rozrusznika serca, kobiety w ciąży lub w okresie laktacji.

 

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – Secret RF - cennik

Zabieg1 zabiegPakiet 2 zabiegów

Twarz

1000 zł

1800 zł

Szyja

800 zł

1400 zł

Dekolt

1000 zł

1800 zł

Okolica oczu

500 zł

800 zł

Twarz + szyja

1300 zł

2400 zł

Twarz + szyja + dekolt

1600 zł

2700 zł

Rozstępy + blizny

od 500 zł

Aktualności

Makijaż permanentny brwi
2020/11/16

Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi❓ Obejrzyj materiał, który przybliży Ci cały proces - od rysunku wstępnego po pigmentację 😍


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ