Radiofrekwencja mikroigłowa Szczecin

Secret RF to połączenie fali radiowej oraz mikronakłuć, które wprowadzając energię wysokiej częstotliwości do skóry, podgrzewają ją, stymulując do zagęszczenia oraz produkcji kolagenu.

Na czym polega zabieg?

System Secret RF to mikronakłuwanie dostarczające bezpośrednio do warstwy skóry właściwiej energii termicznej, efektem której jest zagęszczenie skóry, zwężenie rozszerzonych porów, spłycenie blizn potrądzikowych, redukcja zmarszczek, napięcie wiotkiej skóry ciała oraz redukcja rozstępów. Głębokość penetracji precyzyjnie ustawionych mikroigieł dostosowana jest w zależności od miejsca zabiegu, stanu oraz grubości skóry, tak aby zabieg był skuteczny i w pełni bezpieczny.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg dedykowany zarówno kobietom i mężczyznom jako profilaktyka anti-aging, odświeżenie, zagęszczenie oraz rewitalizację skóry twarzy, szyi, dekoltu. Ogromną zaletą zabiegu Secret RF jest możliwość dokładnego opracowania okolicy oczu (zabieg może być wykonywany na górnej jak i dolnej powiece). W przypadku wystąpienia blizn potrądzikowych bądź rozszerzonych porów skutecznie je spłyca. Jako terapia skojarzona z innymi technologiami świetnie sprawdza się w przypadku wiotkiej skóry oraz rozstępów na ciele. Jeżeli borykasz się z takimi problemami, koniecznie umów się na zabieg – radiofrekwencja mikroigłowa w Szczecinie w naszej klinice Natural Skin Clinic.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu Secret Rf nie mogą korzystać pacjenci onkologiczni, osoby u których występuje infekcja skórna w miejscu zabiegowym, hemofilia, nieuregulowana cukrzyca, posiadacze rozrusznika serca, kobiety w ciąży lub w okresie laktacji.

 

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – Secret RF - cennik

Zabieg1 zabiegPakiet 2 zabiegówPakiet 3 zabiegów

Twarz

1300 zł

2500 zł

-

Szyja

1100 zł

2100 zł

-

Dekolt

1300 zł

2500 zł

-

Okolica oczu

800 zł

1500 zł

-

Twarz + szyja

1600 zł

3100 zł

-

Twarz + szyja + dekolt

1900 zł

3700 zł

-

Twarz + Egzosomy

2000 zł

-

-

Twarz + szyja +Egzosomy

2300 zł

-

-

Twarz + szyja +dekolt +Egzosomy

2600 zł

-

-

Rozstępy + blizny

od 600 zł

-

-

Nadpotliwość dłoni/stóp/pach (wybrany obszar)

700 zł

-

2000 zł

Nadpotliwość dłoni/stóp/pach (wszystkie obszary)

2000 zł

-

5500 zł

*inne obszary – cena ustalana indywidualnie

Aktualności

Wakacyjna oferta specjalna
2024/06/04

Wakacyjna oferta specjalna

Sprawdź jak dużo możesz zaoszczędzić wybierając nasze letnie pakiety :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ