Biostymulatory

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:-liftingu-antyoksydacji-nawilżenia. To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry,zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest ?zmiatania? wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna. Co to oznacza?Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz?wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo jest zabieg ?

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 3 zabiegów co 2-4tygodnie.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Tak jak w przypadku większości zabiegów, niektórzy muszą z niego zrezygnować. Przeciwwskazaniami są: ciąża i karmienie piersią, nieunormowana cukrzyca, opryszczka oraz skłonność do bliznowców.

 

Biostymulatory - cennik

Zabieg1 zabiegPakiet 2 zabiegówPakiet 3 zabiegów

Tropokolagen
Guna MD-Tissue, MD-Muscle, MD-Matrix

2 ampułki (2x2ml) -600 zł
kolejna ampułka (2ml) - 250 zł

-

-

Profhilo 2ml

800 zł

-

-

Juvenus 2ml

950 zł

-

2550 zł

Nucleofill strong 1,5ml

950 zł

-

2550 zł

Nucleofill Soft Eye / Pluryal / PhilArt Eye 2ml

1000 zł

-

2500 zł

Nucleofill Soft Eye / Pluryal / PhilArt Eye 1ml

600 zł

-

-

HYDROGLOW - PhilArt Next 2ml (polinukleotydy+kwas hialuronowy)

1150 zł

-

-

CG Styler 600

900 zł

-

-

Linerase 6ml (twarz/szyja/dekolt/dłonie)

1150 zł

-

-

Karisma 2ml

1200 zł

-

-

Neauvia Stimulate 1ml

1200 zł

-

-

NCTF (1 ampułka) 3ml

700zł

-

-

NCTF (2 ampułki) 6ml

1200zł

-

-

Sculptra / Lanluma

1700 zł

-

-

Kwas polimlekowy - ciało

1600 zł

-

-

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ