Usuwanie blizn i rozstępów Szczecin

Masz zmarszczki, ?worki pod oczami?, rozstępy, blizny potrądzikowe lub pooparzeniowe, przebarwienia skórne, rozszerzone pory, zaskórniki czy plamy starcze? Żaden problem! Po serii zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii lasera frakcyjnego, Twoje zmartwienia odejdą w zapomnienie.

Laser Picocare 450

Picocare 450 to najnowszej generacji laser pikosekundowy, posiadającym unikalną technologię najkrótszego impulsu laserowego, wynoszącego 450 pikosekund. Podnosi to znacznie efektywność zabiegu do poziomu niespotykanego wcześniej przy użyciu innych technologii. Ta potężna moc szczytowa pozwala jednocześnie na bezpieczne zabiegi z minimalnym ryzykiem uszkodzeń termicznych właśnie dzięki znacznemu skróceniu się do minimum czasu naświetlania skóry . Dlatego Picocare 450 cechuje je ogromna skuteczność, przy jednoczesnym skróceniu do absolutnego minimum okresu rekonwalescencji. Zabiegi trwają krócej i są bardziej komfortowe dla pacjenta.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wykonaniu mikrouszkodzeń skóry, które stymulują ją do szybkiej regeneracji oraz poprawy jej wyglądu. Jest to wynik spowodowany przez zjawisko fototermolizy frakcyjnej. Efektem zabiegu jest redukcja zmian, spłycenie oraz wygładzenie blizn, zmniejszenie widoczności rozzstępów, dzięki czemu skóra staje się odmłodzona, odświeżona, ma równomierny koloryt i lepszą sprężystość.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest odpowiedni dla osób, które chcą pozbyć się blizn zanikowych, przerostowych, potrądzikowych lub  innego pochodzenia.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz chorzy na nowotwór. Nie powinny również korzystać osoby, przyjmujące retinoidy oraz leki światłouczulające.

Usuwanie blizn – PICOCARE - cennik

ZabiegCena

Mała - do 10 cm

od 250 zł

Średnia - do 15 cm

od 550 zł

Duża - do 20 cm

od 850 zł

Bardzo duża - powyżej 20 cm

cena ustalana indywidualnie

Terapia łączona (laser pikosekundowy + microneedling)

200 zł (dodatkowo do podstawowego zabiegu laserowego)

Usuwanie / spłycanie rozstępów - cennik

ZabiegCena

Usuwanie / spłycanie rozstępów

cena ustalana indywidualnie

Aktualności

NOWOŚĆ – Laser tulowy
2023/09/13

NOWOŚĆ – Laser tulowy

Do naszej oferty laserowej dołączył kolejny laser! Kliknij i przeczytaj więcej o zabiegu.


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ