Karboksyterapia skóry głowy

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg polecany jest dla osób borykających się z wypadaniem włosów, łysieniem hormonalnym, łysieniem androgenowym, w profilaktyktyce łysienia, słabych/zniszczonych/wymagających odżywienia włosów.

Na czym polega zabieg?

Zabieg karboksyterapii skóry głowy polega na podaniu w głąb skóry głowy medycznego dwutlenku węgla. Proces ten stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, intensywnie pobudza metabolizm, poprawia mikro i makrokrążenie oraz poprawia elastyczność skóry. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Metoda karboksyterapii skóry głowy włosy jest metodą mało inwazyjną, naturalną i w 100% bezpieczną. W Natural Skin Clinic zabieg wykonywany jest na najnowszym, wysokiej klasy urządzeniu medycznym CARBOMED, co gwarantuje bezpieczeństwo kuracji. Dzięki najnowszej technologii podgrzewania dwutlenku węgla zabiegi z zastosowaniem karboksyterapii nie wymagają żadnego przygotowania do zabiegu, a tuż po jego zakończeniu pacjent może powrócić do codziennych czynności. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka skuteczność terapii.

Ile muszę wykonać zabiegów?

W celu uzyskania rezultatu należy wykonać ok. 10 zabiegów.
Częstotliwość zabiegów karboksyterapii na włosy ustalana jest idnywidualnie.

Dla wzmocnienia efektów proponujemy terapię łączoną: Karboksyterapia + zabieg kolagenowy Linerase

Karboksyterapia - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi10 zabiegów

Karboksyterapia skóry głowy

150 zł

1200 zł

Karboksyterapia + Jalupro/Linerase

900 zł

3300 zł

Brzuch + boki

200 zł

1500 zł

Nogi + pośladki

200 zł

1500 zł

Do zabiegu Endermologii

100 zł

1000 zł

Okolica oczu

100 zł

350 zł

900 zł

Aktualności

Laser pikosekundowy, czyli najsilniejsza technologia laserowa w Natural Skin Clinic
2020/10/06

Laser pikosekundowy, czyli najsilniejsza technologia laserowa w Natural Skin Clinic

Jak pozbyć się niechcianego tatuażu, koszmarnego makijażu permanentnego, nieestetycznych przebarwień czy blizn? Zobacz zabiegi laserem pikosekundowym Picocare 450 w Natural Skin Clinic w Szczecinie oraz posłuchaj opinii naszych lekarzy medycyny estetycznej.