Karboksyterapia skóry głowy

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg polecany jest dla osób borykających się z wypadaniem włosów, łysieniem hormonalnym, łysieniem androgenowym, w profilaktyktyce łysienia, słabych/zniszczonych/wymagających odżywienia włosów.

Na czym polega zabieg?

Zabieg karboksyterapii skóry głowy polega na podaniu w głąb skóry głowy medycznego dwutlenku węgla. Proces ten stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, intensywnie pobudza metabolizm, poprawia mikro i makrokrążenie oraz poprawia elastyczność skóry. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Metoda karboksyterapii skóry głowy włosy jest metodą mało inwazyjną, naturalną i w 100% bezpieczną. W Natural Skin Clinic zabieg wykonywany jest na najnowszym, wysokiej klasy urządzeniu medycznym CARBOMED, co gwarantuje bezpieczeństwo kuracji. Dzięki najnowszej technologii podgrzewania dwutlenku węgla zabiegi z zastosowaniem karboksyterapii nie wymagają żadnego przygotowania do zabiegu, a tuż po jego zakończeniu pacjent może powrócić do codziennych czynności. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka skuteczność terapii.

Ile muszę wykonać zabiegów?

W celu uzyskania rezultatu należy wykonać ok. 10 zabiegów.
Częstotliwość zabiegów karboksyterapii na włosy ustalana jest idnywidualnie.

Dla wzmocnienia efektów proponujemy terapię łączoną: Karboksyterapia + zabieg kolagenowy Linerase

Karboksyterapia - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi10 zabiegów

Karboksyterapia skóry głowy

200 zł

1500 zł

Karboksyterapia + Jalupro/Linerase

1000 zł

3600 zł

Brzuch + boki

250 zł

2000 zł

Nogi + pośladki

250 zł

2000 zł

Do zabiegu Endermologii

150 zł

1200 zł

Okolica oczu

150 zł

450 zł

1300 zł

Aktualności

Makijaż permanentny brwi
2020/11/16

Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi? Obejrzyj materiał, który przybliży Ci cały proces - od rysunku wstępnego po pigmentację ?


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ