Terapia wypadania włosów – Jalupro/Linerase & Karboksyterapia

Jakie są efekty terapii?

Procedura medyczna firmy BD Aesthetic to połączenie dzięki któremu uzyskujemy rewelacyjne efekty przy leczeniu utraty włosów oraz innych problemów dotyczących owłosionej skóry głowy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Powstrzymaj wypadanie włosów poddając się nowej, wyjątkowej terapii. Pierwsze obserwacje efektów nowej procedury Jalupro/Linerase & Carbomed są więcej niż obiecujące. Swoją skuteczność terapia zawdzięcza synergii liofilizowanego atelokolagenu Linerase w optymalnej dawce 100 mg w połączeniu z aplikacją najwyższej czystości dwutlenku węgla Carbomed. Na efekty nie trzeba długo czekać, pojawiają się już nawet po 1-2 zabiegach, po których włosy przestają wypadać, stają się mocniejsze i zdrowsze. Zabieg ten nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale także stymuluje ich odrastanie, a nowo powstałe włosy są grubsze i zdrowsze.

Ile zabiegów należ wykonać ?

Zaleca się wykonanie zabiegów w pakiecie: 10 zabiegów Karbosyterapii + 4 zabiegi Jalupro/Linerase w tygodniowych odstępach czasu.
Dokładna ilość oraz częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Zabieg1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 10 zabiegów

dr Cyj 1ml

500 zł

1800 zł

HD Arthrex ACP

600 zł

350 zł

Karboksyterapia skóry głowy

150 zł

1200 zł

Karboksyterapia skóry głowy + Linerase

900 zł

3300 zł

Aktualności

Laser pikosekundowy, czyli najsilniejsza technologia laserowa w Natural Skin Clinic
2020/10/06

Laser pikosekundowy, czyli najsilniejsza technologia laserowa w Natural Skin Clinic

Jak pozbyć się niechcianego tatuażu, koszmarnego makijażu permanentnego, nieestetycznych przebarwień czy blizn? Zobacz zabiegi laserem pikosekundowym Picocare 450 w Natural Skin Clinic w Szczecinie oraz posłuchaj opinii naszych lekarzy medycyny estetycznej.