EMSLIM – modelowanie sylwetki

Istnieje skuteczny sposób aby leżąc, bez wysiłku fizycznego pobudzić tkankę mięśniową do pracy. Jest to innowacyjne urządzenie, które zastąpi długie, męczące godziny spędzone na siłowni.

Na czym polega zabieg EMSLIM w klinice Natural Skin Clinic w Szczecinie?

EMSLIM to zabieg wykorzystujący elektromagetyczą stymulację mięśni która służy do budowy, wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej poprzez interakcję pola magnetycznego z tkanką pacjenta. Wyjątkowość technologii użytej w EMSLIM podkreślają specjalne głowice idealnie dopasowane do okolicy ramion, pośladków, ud czy brzucha.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg skierowany jest przede wszystkim dla osób, które mają mało czasu; trening + prysznic= +/- 2 godziny, zabieg EMSLIM=30 min. Nie wszyscy muszą być urodzonymi fanami męczącego wysiłku i pocenia się przy innych, dlatego EMSLIM doprowadza do skurczy mięśni za Ciebie, kiedy wygodnie leżysz w gabinecie. Dla miłośników sportu EMSLIM jest nieodłącznym towarzyszem w trakcie kontuzji oraz kiedy chcemy zwiększyć wydolność swoich wyćwiczonych już mięśni.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

EMSLIM bezwzględnie nie należy wykonywać, gdy u pacjenta występuje choroba nowotworowa, metalowy implant w miejscu wykonywania zabiegu, rozrusznik serca, niewydolność płuc i serca. U kobiet okres ciąży i połogu oraz metalowa wkładka domaciczna w trakcie wykonywania zabiegu na okolicę brzucha.

Aktualności

Makijaż permanentny brwi
2020/11/16

Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi❓ Obejrzyj materiał, który przybliży Ci cały proces - od rysunku wstępnego po pigmentację 😍


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ