Oczyszczanie wodorowe Szczecin

Urządzenie do infuzji tlenowej Szczecin łączące jednocześnie oczyszczanie, redukcję zaskórników, złuszczenie, nawilżenie i ochronę antyoksydacyjną. Kompleksowe działanie reguluje pracę gruczołów łojowych, poprawia wchłanianie składników aktywnych, przyspiesza metabolizm, wzmacnia płaszcz hydrolipidowy, odżywia i regeneruje.

Infuzja tlenowa

Na czym polega zabieg?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębszych warstw skóry. Zabieg kawitacji to oczyszczenie skóry przy pomocy ultradźwięków o bardzo wysokiej częstotliwości, niesłyszalnych dla człowieka. Na powierzchni skóry nieustannie powstają i pękają niewidoczne dla oka pęcherzyki gazu, które oczyszczają cerę z sebum i zrogowaciałego naskórka. Dodatkowo dla skór odwodnionych, przesuszonych, zniszczonych słońcem proponujemy terapię zwieńczyć infuzją tlenową Szczecin.

Dla kogo jest ten zabieg?

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, oczyszczanie wodorowe szczególnie polecane jest osobom , których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich. Zabieg świetnie sprawdzi w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych, zabieg poprawi wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane. Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek.
Dodatkowo dla skór odwodnionych, przesuszonych, zniszczonych słońcem proponujemy terapię zwieńczyć infuzją tlenową.
Dla mocno zanieczyszczonej cery, zaskórnikowej, z rozszerzonymi porami, trądzikowej rekomendujemy wykonanie zabiegu Picocarbon w połączeniu z oczyszczaniem wodorowym.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Kobiety w ciąży, karmiące piersią, nadwrażliwe na prąd elektryczny, osoby z aktywną opryszczką, osoby z nowotworem, z aktywną infekcją, cukrzycą, alergią oraz epilepsją.

HydraLux - cennik

ZabiegCena

Infuzja tlenowa

300 zł

Oczyszczanie wodorowe + peeling kawitacyjny*

350 zł

Oczyszczanie wodorowe + peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa*

500 zł

Oczyszczanie wodorowe + peeling kawitacyjny + Detox PCA*

500 zł

Peeling węglowy + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa*

550 zł

Oczyszczanie wodorowe + peeling kawitacyjny + Detox PCA + infuzja tlenowa*

600 zł

Każdy dodatkowy obszar (szyja/ dekolt/ dłonie)

150 zł

*w cenie jest oczyszczanie manualne według potrzeb skóry

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ