Laserowy peeling węglowy Szczecin – Picocarbon

Peeling węglowy PICOCARBON to połączenie technologii laserowej oraz  nowoczesnej kosmetologii – w postaci maski węglowej. Niewątpliwym plusem zabiegu jest to, że można go wykonywać przez cały rok. Świetnie sprawdza się jako pojedynczy oraz jako terapia łączona z oczyszczaniem manualnym, kwasami, aparaturą kosmetyczną, oczyszczaniem wodorowym, infuzją tlenową i  jako wsparcie w laseroterapii.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg polega na nałożeniu maski węglowej na oczyszczoną skórę i poddaniu jej działaniu światła lasera picosekundowego. Wpływ na zabieg mają dwa czynniki:

– przyklejenie do martwych komórek naskórka, rozszerzonych porów oraz zaskórników maski węglowej

– pochłonięcie przez czarny kolor maski wiązki laserowej, która powodują mikrowybuch usuwa z powierzchni skóry oraz z porów rogowaciejący naskórek, nadmiar sebum.

DLA KOGO JEST TEN ZABIEG?

Dla wszystkich skór potrzebujących odświeżenia, szarych, trądzikowych, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum.

KTO POWINIEN ZREZYGNOWAĆ Z ZABIEGU?

Choroba nowotworowa, aktywne choroby skóry w miejscu wykonywania zabiegu, leki i substancje światłouczulające.

Czytaj więcej

Kiedy warto wykonać peeling węglowy?

Laserowy peeling węglowy w naszej klinice w Szczecinie, szczególnie polecamy klientkom zmagającym się z różnego rodzaju problemami skórnymi. To zabieg, który radzi sobie z rozszerzonymi porami, wągrami oraz nadmiernym wydzielaniem sebum. Zmniejsza też stany zapalne, w tym trądzik. Ponadto na peeling węglowy warto zdecydować się, gdy zauważy się pierwsze oznaki starzenia się, takie jak płytkie zmarszczki czy zmniejszenie jędrności skóry. Polecamy wykonanie tego zabiegu także wtedy, gdy cera straciła naturalny blask, a przy tym stała się ziemista lub pojawiły się na niej przebarwienia.

Jakie efekty daje laserowy peeling węglowy?

Po zabiegu wypryski i zaskórniki znikają lub zostają widocznie zminimalizowane. Cera staje się gładka oraz dokładnie oczyszczona, bez nieestetycznych, widocznych porów. Posiadaczki skóry dojrzałej zauważą też wyraźne odżywienie oraz zwiększoną elastyczność. Peeling węglowy ujednolica koloryt cery, dzięki czemu pożegnasz wszelkie przebarwienia czy zaczerwienienie. Sprawi on również, że zapomnisz o nadmiernym świeceniu się twarzy. Seria zabiegów w naszej szczecińskiej klinice pozwoli Ci cieszyć się rozświetloną, wygładzoną cerą bez niedoskonałości.

Jak wykonujemy peeling węglowy w Natural Skin Clinic w Szczecinie?

Zaczynamy od bardzo dokładnego demakijażu. Na oczyszczoną twarz aplikujemy koloidalną zawiesinę węgla. Po jej wmasowaniu czekamy około 10-15 minut, aż cząsteczki preparatu wnikną w pory. Następnie przechodzimy do naświetlania laserem w trybie termicznym, który sprawia, że cząsteczki mogą wniknąć głębiej w skórę, jednocześnie pobudzając ją do odnowy. Kolejny krok to naświetlanie impulsem o długości 1064 nm charakteryzującym się dużą energią. Wówczas drobinki węgla absorbują energię emitowaną przez urządzenie, co prowadzi do fotomechaniczego złuszczenia, a następnie wygładzenia naskórka. Na ostatnim etapie sięgamy po maskę o działaniu chłodzącym.

Szczecin to miasto, w którym wykonujemy peeling węglowy oraz wiele innych zabiegów z zakresu kosmetologii. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami!

Laserowy peeling węglowy - cennik

ZabiegCena

Oczyszczanie Picocarbon- peeling węglowy

350 zł

Głębokie oczyszczanie skóry Picocarbon+Detox PCA Skin

500 zł

Oczyszczanie Picocarbon+nawilżanie Oxygenating Trio PCA Skin

500 zł

Oczyszczanie Picocarbon+zabieg kwasowy

500 zł

Oczyszczanie Picocarbon+lifting laserowy Genesis

700 zł

Oczyszczanie Picocarbon do dowolnie wybranego zabiegu

300 zł

Aktualności

Wakacyjna oferta specjalna
2024/06/04

Wakacyjna oferta specjalna

Sprawdź jak dużo możesz zaoszczędzić wybierając nasze letnie pakiety :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ