Karboksyterapia okolicy oczu

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących uzyskać delitatny lifting okolicy oka, zredukować cienie oraz obrzęki pod oczami, zlikwidować drobne zmarszczki i wiotkość skóry.

Na czym polega zabieg?

Karboksyterapia okolicy oczu jest najsuteczniejszą metodą niwelowania cieni pod oczami. Zabieg ten, nazywany inaczej mezoterapią dwutlenkiem węgla, doskonale radzi sobie również z obrzękami i zastojami limfatycznymi okolicy oczu. Karboksyterapia okolicy oczu jest bezpieczną metodą rewitalizacji powieki górnej i dolnej. Karboksyterapia dwutlenkiem węgla stymuluje proces gojenia i produkcję kolagenu, więc skóra wokół oczu staje się jędrniejsza, sprężysta i elastyczna. Tworzą się nowe mikronaczynka krwionośne przez co zwiększa się krążenie oraz drenaż limfatyczny. Uzyskujemy naturalną regenerację skóry oraz efekt:
wygładzenia zmarszczek wokół oczu, poprawę jakości skóry wokół oczu, zniwelowanie cieni pod oczami, zmniejszenie obrzęków pod oczami oraz poprawę mikrokrążenia.

Ile muszę wykonać zabiegów?

W ramach kuracji wykonuje się od 4 do 10 zabiegów, w odstępach 1–2 tygodni. Częstotliwość jest ustalana indywidualnie i dobrana do potrzeb pacjenta.

Dla wzmocnienia efektów proponujemy terapię łączoną:
Karboksyterapia + Sunekos (opatentowany system odmładzania całej struktury skóry na poziomie komórkowym)

Karboksyterapia - cennik

Zabieg1 zabieg4 zabiegi10 zabiegów

Karboksyterapia skóry głowy

150 zł

1200 zł

Karboksyterapia + Jalupro/Linerase

900 zł

3300 zł

Brzuch + boki

200 zł

1500 zł

Nogi + pośladki

200 zł

1500 zł

Do zabiegu Endermologii

100 zł

1000 zł

Okolica oczu

100 zł

350 zł

900 zł

Aktualności

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic
2020/04/06

Szkolenia z dofinansowaniem do 80% w Natural Skin Clinic

Zdobycie certyfikacji SUS 2.0 było nie lada wyzwaniem, jednak z dumą możemy stwierdzić : „TAK, UDAŁO SIĘ”. Spełniliśmy wszystkie wymagania i zgodnie ze standardami wpisując się w kryteria jakości jako firma świadcząca usługi rozwojowe i szkoleniowe z najwyższymi kompetencjami kadry oraz organizacji i logistyki usług. Tym sposobem uzyskaliśmy równie