Jesteśmy partnerem Filharmonii Szczecińskiej

Początek roku 2020 jest dla nas niesamowicie ważny nie tylko ze względu na wielkie otwarcie Kliniki, ale również na szeroki wachlarz możliwości jaki się przed nami otworzył. Stwierdzenie, że podjęliśmy współpracę z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie to tak, jakby nie powiedzieć nic. Jest to dla nas tak wyjątkowe miejsce na mapie naszego miasta, dlatego chcielibyśmy Wam przybliżyć trochę historii.

Dostrzegliśmy pewną zgodność związaną z powstaniem Filharmonii i Natural Skin Clinic. Zanim miasto doczekało się prawdziwego centrum artystycznego, muzycy ćwiczyli i występowali w różnych lokalizacjach. Członków naszego zespołu  podobnie można było spotkać w rożnych miejscach, do momentu aż wspólny cel i pasja złączyły ich przy tworzeniu Kliniki.

Od 1953 roku Filharmonia rozwijała się nie tylko pod względem ilości muzyków, ale również kształtowała się artystycznie. Dzisiejszy wygląd budynku zawdzięczamy pracowni Barozzi/Veiga z Barcelony. Projekt był wielokrotnie nagradzany w prestiżowych konkursach. Piękne wnętrze to m.in.: sala symfoniczna, sala kameralna, sale prób, sklep muzyczny, kawiarnia, obszerne foyer oraz garderoby dla artystów, magazyn instrumentów i biura. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem aranżacji oraz wydarzeń odbywających się w tych klimatycznych przestrzeniach. Z dumą objęliśmy mecenat nad koncertami:  ?Amerykańskie Święta / Big-Band?, ?Jazz Band Młynarski ? Masecki?, ?Voice Band & Anita Lipnicka?, ?Rozważne i romantyczne / Filharmonicy kameralnie?, ?Marimby/Orkiestra/Kobiety?, ?Metropolia 1927/Muzyka na żywo? oraz ?Zakończenie sezonu/ Morska symfonia?.

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że możemy w pewnym stopniu przyczynić się do wsparcia i rozwoju ikony Szczecina, jaką jest Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza. Zapraszamy Państwa serdecznie do czynnego uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach, które przeniosą Państwa w magiczny, muzyczny świat.


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ