Jalupro HMW

Jalupro to preparat o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów, zawiera glicynę, L-prolinę i L-lizynę – substancje te stanowią aż 70% struktury kolagenu. Technicznie nazywany ?biorevitalizatorem skórnym?, poprawia teksturę skóry, zmniejszając zmarszczki.

Na czym polega zabieg?

Jalupro podaje się  w głębokie warstwy skóry w celu uzyskania natychmiastowego efektu wypełnienia, zniwelowania zmarszczek i co ważne znacznie dłuższego nawilżenia i utrzymywania się efektów estetycznych. Głębokie podanie preparatu zawierającego w swym składzie aminokwasy dokładniej i szybciej wzbogaca skórę właściwą w niezbędne substancje do syntezy kolagenu. Ze względu na swą zwiększoną lepkość Jalupro HMW stosujemy również do korekcji delikatnych, wymagających specjalnego traktowania okolic jak: okolica oka, łuku brwiowego czy skroni. Użycie preparatu umożliwia uzyskanie natychmiastowego naturalnego efektu wypełnienia, który w wielu przypadkach jest wystarczający do podkreślenia i przywrócenia naturalnych rysów twarzy. Dzięki możliwości podawania Jalupro HMW techniką kaniulową zabieg ten pozwala na szerokie spektrum zastosowań i wyjątkowy komfort dla pacjenta.

Dla kogo jest ten zabieg?

Jalupro może być stosowany do eliminacji zmarszczek i poprawy wyglądu skóry w szczególności:

w twarz, szyję, dekolt, pachy, ręce, wewnętrzne uda, okolice brzucha i kolana, głębokie zmarszczki powstałe w wyniku fotostarzenia się skóry, skóra wysuszona po inwazyjnych terapiach, cera potrądzikowa, rozstępy.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry, aktywna opryszczka, choroby nowotworowe, stosowanie leków przeciwkrzepliwych (np. aspiryna). Przed zabiegiem pacjent wypełnia kartę pacjenta wraz z wywiadem lekarskim, a konsultacja bezpośrednio przez zabiegiem pozwala wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ