Jędrny Brzuch – Ultraskin HIFU+ Secret RF

Niezawodna technologia bezoperacyjnego liftingu HIFU w połączeniu z frakcyjną radiofrekwencją
mikroigłową.

Na czym polega terapia łączona?

Terapia składa się z dwóch etapów.
Pierwszym etapem jest zastosowanie technologii HIFU, dzięki której jesteśmy w stanie zredukować oporną, tkankę tłuszczową oraz napiąć głębokie warstwy skóry. Zabieg wykonuję się jednorazowo w terapii łączonej a efekty narastają do 6 miesięcy.
Drugi etap to wykorzystanie technologii mikroigłowej fali radiowej w celu podgrzania płytszych warstw skóry. System Secret RF dostarczający energii termicznej bezpośrednio do warstwy właściwej, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, tym samym zagęszczając wiotką skórę. Mikroigłowe nakłucia kontrolowanie uszkadzają skórę zmuszając ją do regeneracji w wyniku czego dochodzi do spłycenia i redukcji rozstępów. Należy wykonać serię 1- 3 zabiegów.

Jakie są efekty terapii?

Doskonałe efekty wynikają z połączenia zabiegów opierają się na działaniu na różnych głębokościach, dwóch odmiennych ale uzupełniających się technologii. Wielopoziomowy wpływ energii termicznej potęguje i wzmacnia efekty każdego z zabiegów.

Dla kogo jest ten zabieg?

Dla kobiet, które mimo starań włożonych w wysiłek fizyczny i dietę nie potrafią poradzić sobie z wiotką skórą, podpartą oporną, zlokalizowaną tkanką tłuszczową i rozstępami powstałymi jako efekt pociążowy. Terapia łączona sprawdzi się również u kobiet i mężczyzn, którzy są ofiarami efektu jo-jo i na skutek wielokrotnego tracenia i przybierania w obwodach pozostali z niemiłą pamiątką jaką jest brzuch, który potrzebuje wymodelowania i napięcia.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Z terapii powinni zrezygnować osoby z rozrusznikiem serca, z chorobą onkologiczną, nieustabilizowaną cukrzycą, hemofilią, z aktywnymi infekcjami skórnymi (grzybicze, bakteryjne, wirusowe) w miejscu zabiegowym, kobiety karmiące i w okresie laktacji.

* W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt z recepcją bądź zapraszamy na konsultację.

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ