Innowacyjny zabieg na bazie Arthrexu polega na wykorzystaniu substancji pobranych od pacjenta (, PRP) w celu wywołania syntezy np. kwasu hialuronowego i kolagenu. Zabieg nie daje nienaturalnego ani sztucznego efektu, ponieważ proces odnowy skóry następuje stopniowo i sprawia wrażenie samoistnego.

Na czym polega zabieg?

Lekarz pobiera od pacjenta niewielką ilość krwi, 15 ml, celem wyizolowania płytek krwi (trombocytów) przy pomocy specjalnego systemu. Następnie wstrzykuje je w miejsce poddawane terapii (np. skórę twarzy, linię włosów) w celu stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych organizmu. Płytki krwi zawierają czynniki wzrostu, które wspierają produkcję substancji chroniących komórki. Sposób, w jaki płytki krwi zamykają blizny i wspomagają proces gojenia, stymuluje jednocześnie regenerację oraz ogólny metabolizm komórkowy. Terapia trwa zazwyczaj krócej niż 30 minut, a dzięki zastosowaniu bardzo cienkich igieł niemal nie powoduje krwawienia. Zabieg jest bezpieczny i dobrze tolerowany.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest odpowiedni, dla osób, które marzą o młodszym i bardziej świeżym wyglądzie. W wyniku zabiegu – skóra odzyskuje jędrność, umożliwiając skuteczne leczenie przeciwzmarszczkowe.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu?

Jako przeciwwskazania wymienia się ciążę i okres karmienia, a także choroby: nowotworową i krwi. Nie zaleca się stosowania zabiegu u osób, które przyjmują leki wydłużające okres krwawienia.

Fotona - cennik

ZabiegCenaPakiet 4 zabiegów

Lip Lase - bezigłowe powiększanie ust

700 zł

-

Laserowe wspomaganie leczenia chrapania

800 zł

2800 zł

Nose Lase - zmniejszenie, wysmuklenie nosa

700 zł

Nose Lase - zmniejszenie, wysmuklenie nosa

700 zł

Smooth eye - napięcie powiek górnych

700 zł

2600 zł

Smooth Eye+Endolifting powiek

1000 zł

3700 zł

Endolifting twarzy

800 zł

2800 zł

Laserowe wspomaganie leczenia trądziku
(1 obszar)

500 zł

1800 zł

Usuwanie zmian skórnych (brodawki, włókniaki)

200-300zł za sztukę
*powyżej 5 zmian cena ustalana jest indywidualnie

ZabiegCena

Arthrex

800 zł

Plasma complex

800 zł

Aktualności

BLACK WEEK
2023/11/20

BLACK WEEK

Kliknij i sprawdź jakie zabiegi wykonasz w specjalnej cenie :)


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ