Relacja z otwarcia Natural Skin Clinic

Powstanie Kliniki tak naprawdę zrodziło się w naszych głowach jeszcze w 2018 roku. Początkowo plan zasilał jedynie sferę marzeń, jednak z każdym miesiącem okazywało się, że wcale nie jest to nierealne. To co rozwijało się w głowach prezes spółki ? Katarzyny Szypulińskiej i linergistki/kosmetolog Małgosi Głodek powoli stawało się rzeczywistością.

Finalnie cały nasz zespół składa się z ludzi mających podobne podejście do życia, jednocześnie powielając zbliżoną filozofię piękna. Prywatnie bardzo się lubimy, a część z nas miała możliwość współpracować razem i mimo tego, że nasze drogi na chwilę się rozeszły to stwierdziliśmy jednogłośnie – ?MUSIMY TO POWTÓRZYĆ?. Dzięki temu udało nam się wprowadzić ciepłą atmosferę w te piękne wnętrza i jesteśmy przekonani, że uda nam się przekazać wam choć odrobinę naszej energii. Miejsce w którym będziecie mieli możliwość skorzystać z proponowanych przez nas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i podologii również jest magiczne. FABRYKA II to na tą chwilę piękny, odrestaurowany budynek w którym mimo nowoczesnych rozwiązań udało się zachować ducha historii.

Organizacja wielkiego otwarcia była ogromnym przedsięwzięciem, w którym pomogli nam specjaliści z Dragon Event. W pierwszej części w godzinach 12.00-15.00 drzwi Kliniki były otwarte dla wszystkich, dzięki czemu mogliśmy przedstawić Wam miejsce, specjalistów i dostępne zabiegi. Na gości czekał słodki poczęstunek i powitalny kieliszek szampana. W przygotowanej przez nas loterii, wylosowaliśmy trzy nagrody: portfel Louis Vuitton ze złotą kartą VIP ze zniżką 10% na wszystkie zabiegi dostępne w Klinice, zabieg depilacji laserowej wybranego obszaru oraz zabieg pedicure medycznego lub kosmetycznego. Pierwszą część wydarzenia zwieńczyliśmy prezentami, jakie każdy z odwiedzających otrzymał od nas w ramach podziękowania. Druga część wydarzenia miała swój początek o g.17.00. Na zaproszonych przez nas gości czekał czerwony dywan,a przed wejściem można było podziwiać luksusowe samochody od Autoryzowanego Dealera Jaguar i Land Rover ? Bońkowscy British Auto. Wydarzenie uświetnił występ Damiana Ukeje, który urzekał nas nie tylko czarującym głosem,ale też szerokim uśmiechem. Pyszny catering zapewniła nam restauracja Dobre Rzeczy na Słowackiego 14 oraz Unagi Sushi. Dzięki współpracy z Wineland koneserzy wina również znaleźli coś dla siebie. W tej części wydarzenia odbyła się loteria, która obejmowała takie same nagrody jak w pierwszej części naszego otwarcia.

Dzięki wielu wyrazom wsparcia ten dzień okazał się dla nas bardzo wzruszający, gdyż nie spodzieliśmy się aż tak wielu pozytywnych słów. Zapamiętamy ten dzień szczególnie, gdyż dla nas wszystkim stał się pięknym początkiem niesamowitej przygody. Zdjęcia, które możecie obejrzeć są wykonane przez rewelacyjnego fotografa ? Fotoroko.

Galeria zdjęć


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ