Depilacja Sandro Dual

W dzisiejszych czasach szukamy sposobów na poprawienie komfortu swojego życia. Nie chcemy tracić czasu, dlatego szukamy łatwych, dostępnych rozwiązań również w pielęgnacji naszego ciała. Kto z nas nie chciałby cieszyć się gładką skórą nie poddając się bolesnym zabiegom w gabinetach kosmetycznych lub w zaciszu domowym? Ile razy zdarzyło Wam się boleśnie zranić podczas depilacji, albo widzieć nieestetyczne krostki na swoim ciele? Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam dać Wam upragnioną wygodę dodatkowo oszczędzając Wasz cenny czas.

Zupełnym przełomem w epilacji laserowej stał się hybrydowy laser Sandro Dual dostępny w Natural Skin Clinic.

Sandro Dual to najnowocześniejsza i unikalna technologia łącząca dwie sprawdzone technologie lasera Aleksandrytowego oraz Nd:Yag w jednym impulsie w celu uzyskania doskonałych rezultatów w epilacji włosków jasnych oraz ciemnych.

Dzięki trybowi hybrydowemu jesteśmy w stanie bezpiecznie wykonywać zabiegi zarówno na skórze jasnej jak i ciemnej, a także usuwać niechciane włosy niezależnie od ich grubości. Dodatkowy komfort bezpieczeństwa uzyskujemy dzięki czujnikowy pomiaru temperatury powierzchni skóry. Możliwości lasera w połączeniu z doświadczeniem  wykonującego zabieg pozwala wykluczyć ryzyko powstania powikłań. Co najważniejsze, dzięki rozbudowanemu systemowi chłodzenia SCS zabieg jest bezbolesny. W celu trwałego usunięcia owłosienia zaleca się wykonanie serii zabiegów. Zazwyczaj jest to 4-6 zabiegów. Czynnikami określającymi ilość zabiegów jest wiek, pochodzenie etniczne, hormony, przyjmowane leki oraz metabolizm. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja eliminująca ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Bezpieczeństwo, skuteczność, krótki czas zabiegu, bez bólu i skutków ubocznych ? to właśnie Sandro Dual.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne. Nasi specjaliści opowiedzą nie tylko o możliwościach lasera, ale również idealnie zaplanują czas terapii.


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ