Jesień w Natural Skin Clinic – sprawdź jakie TOP metody laserowe wykorzystują nasi specjaliści

W Natural Skin Clinic wykraczamy poza ramy zwykłej kliniki urody. To czym się wyróżniamy się na tle innych klinik zobaczycie w tym materiale. Zapraszamy do oglądania! Materiał powstał dzięki wspaniałej pracy naszych specjalistów oraz ZATOKI PIĘKNA.

W bogatej ofercie Natural Skin Clinic w Szczecinie znajdziecie zabiegi z wykorzystaniem laserów, podciśnienia, ultradźwięków i mikropigmentacji. Lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy współpracują ze sobą po to, by wydobyć naturalne piękno pacjentek. Bazują przy tym na światowej klasy urządzeniach oraz ekologicznych preparatach bezpiecznych dla skóry i środowiska. Oprócz konwencjonalnych metod terapii stosujemy te najbardziej nowoczesne, które dopiero pojawiają się na polskim rynku.

Makijaż permanentny brwi i ust

Podczas zabiegu wykorzystywany jest wysokiej jakości, certyfikowany barwnik oraz bezpieczny i precyzyjny sprzęt. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły pigmentu pod powierzchnię naskórka. Efektem są precyzyjnie wyeksponowane brwi, kontur ust lub podkreślone kreską powieki.
– W mojej autorskiej metodzie wykonania makijażu permanentnego brwi chodzi o to, by podkreślić naturalne piękno naszych klientek. – podkreśla linergistka Małgorzata Głodek.

Depilacja laserowa Sandro Dual

– Laser Sandro Dual to jedyny taki laser w Szczecinie, który łączy w sobie technologię lasera Nd:YAG oraz aleksandrytowego, aby skutecznie i bezboleśnie usuwać jasne i ciemne owłosienie, zarówno u mężczyzn, jaki kobiet, z całego ciała. – mówi kosmetolog Klaudia Ignatowicz

Odmładzanie skóry – zabieg laserem pikosekundowym PICOCARE 450

– W klinice Natural Skin Clinic posiadamy laser pikosekundowy Picocare 450, który dzięki 4 długościom fali jest w stanie usunąć każdy kolor tatuażu, jak i makijażu permanentnego. Ilość zabiegów jest mocno zróżnicowana, ale przebiega to mniej więcej między 5 a 10 sesji, w odstępach 6-8 tygodni. Po całej serii zabiegów tatuaż powinien całkowicie zniknąć. – wyjaśnia dr. n. med. Łukasz Kozak, lekarz medycyny estetycznej.
– Laserem Picocare 450 możemy usuwać przebarwienia na skórze przy użyciu końcówki stimulate, natomiast do odmładzania skóry i do redukcji blizn, np. blizn potrądzikowych używamy końcówki frakcyjnej HEXA MLA. – dodaje dr. n. med. Paulina Kroczyńska-Ross, lekarz medycyny estetycznej.

Zamykanie naczyń krwionośnych laserem VLASER

– Do zamykania naczyń zarówno na kończynach dolnych, jak i na twarzy, używamy lasera naczyniowego Vlaser. Efekty zamykania naczyń uzyskujemy już po pierwszym. zabiegu. – kontynuuje dr n. med. Łukasz Kozak.
W systemie laserowym V-laser zastosowano dwie długości fali 1064/532 nm, co umożliwia oddziaływanie na struktury położone na różnej głębokości i o różnym kolorze. V-LASER posiada unikalny zintegrowany z głowicą zabiegową system chłodzenia, który zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu chroniąc skórę przed przegrzaniem.


KLIKNIJ W LOGO ZAREZERWUJ WIZYTĘ